Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyért szereti a macskám a...

Milyért szereti a macskám a komolyzenét?

Figyelt kérdés
Főleg a hegedűjátékokat kedveli. Hegyezi a füleit és figyel... Látszik rajta, hogy elmélyülten hallgatja s kellemes neki a muzsika. :) Én nem hallgatok komolyzenét, párom viszont szereti, és a macskánk is. :) Mi lehet a válasz? Más macskák is komolyzene kedvelők? :)
2010. nov. 21. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Az én cicám a Heavy Troopers-t szereti, nem tudom, miLYért...helyesírás foreva.
2010. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Mellyik a kedvence? Tesztelném a macskámon. Ha nem döglik meg tőle, talán elindulhatna vele a polgárosodás útján...
2010. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Habár szerintem az én macskám nem is hall. Különben a fiam Eminemjétől, meg Fankadelijétől már rég felfordult volna. Ez meg még csak a fülét se rágta le. Egy ilyen kis állatnak nem lehet ilyen erős immunrendszere, nyilván a hallásával van baj. De akkor a komolyzene is hasztalan...
2010. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi egyik macskánk az indiai és a közel-keleti zenét szereti. Olyankor mindig elnyúlik a földön, és furcsa állapotba esik. Más zenére nem reagál így. A másik macskánk a tévét szereti nézni.
2010. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!