Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti cicáitok hol alszanak a...

Kinti cicáitok hol alszanak a hidegben? Macskaházban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kóbor macskák ahol tudnak. Pl régen ahol laktunk, ott a panelház pincéjébe másztak be és kikaparták a csöveken a szigetelést amiben meleg víz folyt.


keresnek valami elszigeteltebb helyet ahol megreked a levegő kicsit és így nem fagynak meg. ezenkívül összebújnak, ha többen vannak.

2010. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
anyumék cicája a kutyaházba alszik a kutyával:) szimbiózisban élnek.. édesek nagyon...
2010. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mi nem kertesben lakunk az én cicám lakásban van.

Viszont kint rokonoknál kertben van és van egy külön helység neki ahová éjszakára bezárják. Van ott neki mindene. Reggel meg kiengedik egész napra. :)

2010. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek van egy zuga a szerszámos kamrában, minden oldalról körülrakva szivacsokkal, rongyokkal, hogy szél és eső ne érje. Maga a zug amúgy elég kicsi, 2-3 macska méretű, hogy jól be tudja melegíteni magának esténként. Nem fázik:)
2010. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nappal kint vannak, este mindig bejönnek. Tegnap kiakadtam, az egyik kandúrom (Elek) fent aludt a konyhapulton és összetörte a kedvenc kávéspoharamat :D

Van most egy cicám, 1 hónapja dobták be hozzám az udvarba, befogadtam, ő például nem szeret bejönni a lakásba, van kint bútor az udvaron és az egy meleg kis kuckó, na ő ott alszik :) A másik kedvenckém pedig az ágyamban, illetve lassan az ő ágya, nekem van 5cm helyem, neki 85...:D

2010. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

most látom csak, hogy "cicáTOK", bocs akkor félreértelmeztem a kérdést.

bnőméknél kint az ajtó mellett kosárban, illetve majd van sufni ahova bemennek ha akarnak, de majd hoznak nekik vmi kis szekrényt amibe belebújhatnak.

2010. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

23:42

Na pont így alszunk mi is! Szerintem valamilyen módon mikor fekvésre kerül a sor direkt "meghosszabbítják" magukat, és természetesen keresztben nyúlnak át az ágyon! Ha meg véletlenül álmomban hozzáérek, (egyszerűen ennél ráillőbb kifejezést nem találtam) nyaffant egyet.

2010. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az előző vagyok, elkalandoztam egy kicsit és túl hamar elküldtem a választ. A kérdésedre válaszolva, a másik a szuterénben, ahol a kazán is van, oda tettünk neki egy szőrmével (valamelyik régi kabátból kigombolt bundaféleség) bélelt ládát. Az ajtóra egy cica ki-bejárót szereltünk, na és nem fázik gondolhatjátok!
2010. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mi macskáinknak van egy cicajárat, ahol be tudnak menni a kazánházba, és ott meleg van. Az egyik egy macskakosárban, a másik vagy a macskának kitett ágyikóban, pléden, vagy a lépcső tetején, de láttam már a fásládában is aludni.
2010. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk általában be jön a lakásba és a kanapén alszik, de ha nem akar bejönni, akkor felmegy a "kisházba" (egy pici játszótér féleség, van rajta hinta, kötél, stb...) és ott van egy dobozból készült szigetelt kuckója :D
2010. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!