Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amikor elalszik a macskád az...

Amikor elalszik a macskád az öledben - mondjuk gépnél ülsz, és közben -, de föl kellene állnod, mit teszel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 11:14
1 2
 1/17 Hangaga válasza:
100%
arrébrakom?? ha nem tetszik neki, ne aludjon az ölemben:)
2010. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megfogom a cicát úgy, ahogy éppen fekszik, és átteszem a fotelba. Rendszerint álmosan fölpislant közben, aztán ugyanabban a pózban alszik tovább.
2010. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
nincs macskám..
2010. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Arrébb rakom.Ha nagyon nem tetszik neki,belém harap.
2010. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Dijus19 válasza:
100%
Én is arrébrakom....:) Mást nem nagyon tudnék csinálni...:)
2010. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én néha úgy maradok a kedvéért, ha nem sürgős felállnom. A barátnőm viszont bármikor odébbrakja.
2010. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most pont ez az eset áll fent:D

De nem merem arrébb rakni mert akkor felébred, és elkezd hisztizni, hogy ki akar menni, úgyhogy próbálok így maradni amíg lehet:)

2010. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nálam is pont ez történik
2010. nov. 22. 11:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen, hogy ilyen történjen.


Ha a gépnél ülök, akkor a macskának nincs ideje aludni, sokkal fontosabb dolga van: mindent el kell követnie, hogy meghiúsítsa a számítógépezést.

(Monitor előtt üldögélés (mozdíthatatlanul), egér piszkálása, billentyűzeten mászkálás; gazdi arcának birizgálása bajusszal, farokkal, egyéb testrészekkel...)


Ha meg csak úgy üldögélek, akkor sem az ölemben alszik, hanem mellettem és rám rakja a fejét/mellső lábait... ilyenkor óvatosan észrevétlenl kikászálódok alóla, és miután lelenőriztem, hogy az akció sikeres volt, az alvó macska egyetlen testrésze sem ér hozzám, felállok.... amire sértődött nyávogással felébred.

2010. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én is kénytelen vagyok arrébbrakni... neke ha leülök gépezni akkor neki az az elsö h fölugrik és ilyenkor iderakom azn ölembe a kispárnáját és arra fekszik és mikor föl kell állnom valamiért akkor párnástól átrakom az ágyra...alszik tovább!
2010. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!