Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan hogy macska epilepszia?

Van olyan hogy macska epilepszia?

Figyelt kérdés

Ha igen mik a tünetei? Mikor bejöttem a szobámba akkor a cicám a szoba közepén feküdt mozdulatlanul.Akármit próbáltam vele csinálni nem mozdul meg. Tudom állat orvoshoz kell vinni..Csak már nincs sajnos csak holnap tudom elvinni..

Kérlek értelmes válaszokat írjatok

Előre is köszönöm


2010. nov. 24. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Magához tért már azóta?! Igen, van olyan hogy macska epilepszia, és még ezen kívül szerintem számos dologról lehet szó! És nem feltétlen veszélytelen betegségekről.. Velem is volt már ilyen, és én rendelési időn kívül meggyőztem a dokit, hogy látnia kell! Végül fogadott.. ünnepnapon.. este.. (Az én cicám sajnos haldoklott, és nem élte túl..)
2010. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj sajnálom a cicádat..Hátsajnos nálunk a doki nem olyan..Hetente egyszer rendel.Az is csupán egy óra..Amúgy a cicára visszatérva..A mellső lábait már néha néha mozgatja..Ezenkívűl semmi
2010. nov. 24. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nyálzás,rángatózás volt?Én ugyan igy voltam a multkor.De hangosan mélyen nyávogott.Azt hittem elcsapta a kocsi.Csak feküdt.Bementem szólni,hogy annyi a macskának.Kimentem még mindig ott feküdt.Akkor láttam,hogy még lélegzik és elkezdtem masszirozni mert majd ő megmondja hol fáj.És a hasa teli volt levegővel.Massziroztam és pukizott nagyokat.Na ekkor rámnézett és dorombolt.Sokáig tartott mire kifingattam szegényt.Aztán felkelt és jött utánam.Kiderült bakajált!Azóta hálás,fojton jön utánam meg dorbézol.De akkor azt hittem vége lesz.Nem biztos,hogy epilepsziás,lehet hogy bakajált vagy rosszul lett.Holnap nézesd azért meg egy dokival biztos ami biztos....
2010. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt komoly gondok lehetnek.Nem ütötte el valami vagy ütötte meg?Esetleg mérgezés?Vagy elkapta kutya?Ha benti cica akkor lehet betegség.De ez az óvatos masszirozás nálam is bevált.
2010. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk a témáról, bár nem írod, hogy rángatózott volna.


[link]


Amint tudod nézesd meg, ezer féle baja lehet, nem feltétlen epilepszia.

2010. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van,aze egyik cicánk epilepsziás.A kutyám is az volt és neki pl gyógyszereket kellett szednie,mert olyan durva rohamai voltak.Utána viszont teljesen rendbe jött.
2010. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!