Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy hete lett ivartalanítva...

Egy hete lett ivartalanítva nőstény cicám, azóta nem használja az almot, miért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hajlandó az alomba intézni a dolgait, bárhova, csak oda nem. Abból állok, hogy takarítok utána. Ma véletlen elkaptam, és szinte erőszakkal kényszerítettem rá az alomra. Hallottatok, tapasztaltatok ilyet? Mitől lehet, és mi lehet a megoldás?
2010. nov. 25. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy hete lett ivartalanítva... Valami nagyon nem tetszik neki a testében, csak nem tudja pontosan mi.
2010. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt ilyen gond, viszont állandóan a sebet nyalogatta, meg kiharapdálta a varratok felét, mire visszavittem varratszedésre. Láthatóan a seb jobban zavarta, mint a petefészkei eltávolítása, meg hát leborotválták a hasát is, biztos érzékenyebb volt ott, mint szokott. Nem lehet, hogy ha kavicsos az alom, az felsérti a bőrét, mikor odahasal? Esetleg próbálj szilikonost, az puhább.
2010. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szilikonos az alom....
2010. nov. 25. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
A szilikonos alomba az enyém sem ment, inkább a paplanomra :)) Kicseréltem zeolitosra, az már jó volt.
2010. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De eddig jó volt neki a szilikonos?
2010. nov. 26. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!