Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 6 hónapos cicám,...

Van egy 6 hónapos cicám, mitől elviselhetetlenül büdös a szája?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Jobb esetben jön a foga, és az okoz szájszagot, bár az nem "elviselhetetlenül büdös". Kérdés, hogy te mit értesz elviselhetetlen alatt.

Rosszabb esetben lehet fogkő, fogínygyulladás, bár az ilyen fiatalon nem valószínű.

Legrosszabb esetben lehet hogy megsérült valahogy a szája és fekély vagy tályog alakult ki.

Tessék megmutatni állatorvosnak.

2010. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tápláléktó is lehet.Mit evett? Én halas dolgokkal etetem. Na annak is van ám szaga!
2010. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem a kajától szerintem.Az első válaszolónak lehet igaza,nekem olyannak tűnik a bűz....olyan embereknél éreztem ilyet akik cukorbetegek,fura szájszag(de nekem gyomorforgató).Fogacskái most jönnek ahol még eddig nem nőtt ki:-).
2010. nov. 26. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kényszerítsd fogmosásra, vagy adj neki rágót.
2010. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó!A hülyeségedet tartsd meg magadnak!
2010. nov. 26. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó hogy felhoztad, bizony cukorbetegség is lehet, ami elég komoly probléma (főleg ha sokat iszik, "falásrohamok" jönnek rá, stb) Mindenképp orvoshoz kéne vinni.
2010. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!