Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megsérülhet egy macska ha...

Megsérülhet egy macska ha meglövik légfegyverel? A szomszéd srác folyton lödözik egy légpuskával és féltem a cicáimat mert sokszor bizony elkoborolnak és mivel kertesházban lakom nem szivesen tartom öket egésznap a házba.

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 15:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Persze... Volt egy szomszédunk, akit idegesített, hogy felugrott az asztalára a kismacskánk (ill. olyan kerti kóbor kismacsek, de ez most lényegtelen), és ahelyett, hogy lesöpörte volna, odalőtt a légpuskával (később azt mondta, hogy csak azért, hogy elijessze, de ezt kétlem), és eltalálta a lábát... Aztán persze a kismacska szenvedett, ő meg, mondván, hogy ne szenvedjen, ugyanazzal a LÉGPUSKÁVAL megölte... Szóval igen, nagyon is megsérülhet...
2009. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%

Én nem hagynàm szegény cicàt.

Igaz én kicsi kora ota lakàsban tartom,mivel kert nincs,de ha lenne is az ilyen szomszédoktol félteném!

Hogy mit tehetsz,azt nem tudom,de kérdésedre vàlaszolva:

Igen,megsérülhet,meg is halhat a cica!

2009. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak a macskák és a madarak, de emberek is megsérülhetnek. Próbálj beszélni vele, vagy a szüleivel. Én a helyedben felvenném telefonnal videóra, és feltenném a youtubra, ahogy lövöldöz. Ez életveszélyes!!!
2009. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem beséltél a sráccal vagy a szüleivel, és nem hagyja abba a lövöldözést, addig tartsd a cicáidat a házban, mert komoly bajuk eshet.
2009. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
78%
Igen megsérülhet. De ha rajtam múlna, akkor a szomszéd gyerek sérülne meg, mert én elvenném tőle a puskát és a csövénél fogva széttörném a fején a puskáját.
2009. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%
Megsérülhet.Vidd be a akásba a cicákat,és szólj rá arra a hülyegyerekre,vagy beszélj a szüleivel!
2009. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%
Megsérülhet.Vidd be a lakásba a cicákat,és szólj rá arra a hülyegyerekre,vagy beszélj a szüleivel!
2009. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
66%

Anyukámnak így halt meg a cicája régen. tüdőnlőtte a barom szomszéd.

tehát nagyon veszélyes, és ember is kapott már halálos sérülést tőle.

2009. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
73%
Jelentsd fel a szomszédot!
2009. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
47%

Nem tudom honnan vette a sok állatvédő, hogy a srác a macskákra lődöz? Ez sehol nem szerepel a kérdésben.

Persze ha a macska beleáll a lövésbe, akkor meg fog sérülni.

Ha meg szándékosan állatokra céloz akkor valóban le kéne törni a kis kezét, de amíg ez nem történik meg addig szíve joga magánterületen légpuskát használni.

2009. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!