Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem szokta ezt csinálni a...

Nem szokta ezt csinálni a macskátok? Érdekes, nem?

Figyelt kérdés

Az egyik macskám amikor az ölemben fekszik és simogatom, az arcom felé szokta nyújtani a mellső lábát, néha meg is markolja az orromat :) Rendkívül aranyos, amikor hadonászik :) Korábban is észrevettem már, hogy mindkét macskám próbálja kézként használni a mancsait. Például amikor adok nekik valami kis kaját, akkor megpróbálják megfogni.

Bocs ha kicsit hülye kérdés de olyan furi :)


2010. nov. 27. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálja, főleg mikor kicsi volt.
2010. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek is csinálják :D

sőt. Az egyik macskám kézzel eszik. Belemártja a melső lábát a tejbe és lenyalogatja. :))

2010. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
az enyém is! olyan helyes, néha az az érzésem, hogy ő is meg akar símogatni :)
2010. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Az enyém is úgy "issza" a tejet xD


Azt hiszi a nyelve csak mosakodásra van xDD


Amugy mikor kicsi volt az enyém is hadonászott <3

2010. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálja*_*

Amikor kicsit volt,és háton feküdtem,odaállt a nyakam alá,és a két melső mancsát az arcomra tette.:))Annyira szeretem<3

2010. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én cicóm is ilyen! :) Sőt, ha játszik (pl labda), megfogja a két melső lábával és felemeli, akár egy mókus. :)

Pont így: [link]


Meg kicsit olyan mint egy kutya :) Ma kitakarítottam a szekrény melletti sarkot, ahova egy zacsiba beletettem a kiszelektált ruháimat. Mögötte volt egy kis hely, és mit találtam?? Minden kicset, ami a cicámnak fontos! Papírgalacsin, ruhadarab... Ha nem látja, hogy hol vagyok Brrr-t mond (én csak azt mondom, hogy bürrög). És mindent összeszed és a szájában viszi. (most épp egy bokaharisnyát cipel körbe-körbe a lakásban).

ő egy Brit cicus, és imádom. :)

2010. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Az enyém még azt is szokta csinálni, hogy amikor ülök a fotelban, odajön elém és hanyattdobja magát a lábam előtt és azt akarja, hogy simogassam :D
2010. nov. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!