Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta ez a macska? mi...

Milyen fajta ez a macska? mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? (kép)

Figyelt kérdés

ez az:

[link]

annyira tetszik, nagyon szeretnék majd egyet, csak még nem sok dolgot tudok róla:)


2010. nov. 27. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én csak perzsa cicának hívom, de biztosan van fajtája is mint a kutyáknak. Volt perzsám hófehér. Na ne!
2010. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kitalálom, hullott a szőre? :)), mesélj róla kicsit, nagyon hullott neki vagy azért tűrhető volt, meg elég lustának szokták mesélni, tényleg olyan?
2010. nov. 27. 18:58
 3/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Nagyon aranyos a cica a képen. :) Ha jól tudom, ő egy Himalája macska. A perzsa és a sziámi macska kereszteződése. Mást nem tudok róla sajnos. De neten biztos találsz róla vmit. :)

2010. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a Himalája macska, a perzsának és a sziáminak a keveréke, ez azon belül a fókaszínű. Gyönyörű, aranyos.

[link]

2010. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Himalájai perzsa azt hiszem,lusta vagyok most leellenőrizni:D

De nagyon szép és én is régóta szeretnék egy ilyet :(

2010. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, a képen tényleg nagyon aranyos a cica, nekem is nagyon tetszik :), utána néztem tényleg Himalájai fajról van szó :D

van valakinek tapasztalata róluk?:)

2010. nov. 27. 19:11
 7/14 anonim ***** válasza:
himalajai..nezdmeg az uton hazafele cimu filmet! van benne egy ugyes szineszcicus..
2010. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 alev válasza:

Igen.

ez perzsa és sziámi keveredése.

Nekem is van egy perzsám.

annyira nem hullik a szőre.és játékos(legalábbis az enyém az:D)

2010. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Dehogy perzsa és sziámi!

Ez himalályai!

2010. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Himalája elipszilonnal, na ez a csúcs! Ha egy kicsit is vetted volna a fáradságot, hogy elolvasd a válaszokat, meg netalán még utána is néztél volna ennek a macskafajtának, akkor te is éppúgy tudnád, mint az előtted lévő válaszolók, hogy a perzsa és a sziámi keresztezésével tenyésztették ki.
2010. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!