Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskájának is ilyen...

Más macskájának is ilyen pontos a belső órája?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a mi cicánk már tudja, hogy melyik gazdinak mikor kell hazaérnie. Tudja, hogy én 1 és 2 óra között szoktam megérkezni, viszont múltkor csak 2 óra után értem haza, és apa mesélte, hogy a cicus háromnegyed 2 körül leült a küszöbre, és figyelte a bejárati ajtót, hogy nem jövök-e. Egészen addig ott ült, míg én be nem léptem, aztán hozzámrohant és körbedorombolt. =)

Anyukám mindig ugyanabban az időpontban ér haza, és a macsek percre pontosan megjegyezte ezt. Aztán mikor egyik nap később jött, akkor a cica a szokott időpontban leült a küszöbre, rámnézett, és nyávogott, mintha azt kérdezné, hogy "Hol a gazdi?". Ez aztán többször is megismétlődött.

Ezeken mindig jókat mosolygok, de egyben csodálkozom is, hogy tényleg ennyire pontosan tudják, mikor kell jönnie a gazdinak?


2010. nov. 27. 19:17
 1/5 Catz ***** válasza:
Nalunk az etetessel van igy. Reggel 8- fel 9 között szokott kapni. Ne felj, ha egyszer kesöbb kelek es kimegyek a konyhaba megmeleg<teni neki az etelt, akkora ramazurit csap, hogy mi az, hogy kesek :D
2010. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mienk is ilyen, tudja ki mikor kel fel reggel, és sokszor hétvégén is már fél hatkor ott csücsül a hálószobaajtó előtt és nyávog xD
2010. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van szinte mindig néha jobban tudja hogy mikor szoktunk vacsizni:)
2010. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor volna kunszt, ha csak ő tudná, de igazából még az ember is lazán képes rá. Semmi extra, vagy meglepő nincs benne.
2010. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, dettó, és az óraállításnál mindig baj van :-)
2010. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!