Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A legtöbb macska miért áll...

A legtöbb macska miért áll fel a kuporodó testhelyzetéből, amikor megsimogatjuk?

Figyelt kérdés
Ilyen testhelyzetből ilyenbe [link] [link] csak felálló farokkal (nem félreérteni!!!!). Eddig szinte csak olyan macskával találkoztam. 2 nem volt olyan csak. Az egyik az egyik macskám, a másik az ő apja. Érdekes módon a másik macskám, melynek az apja ugyanaz, mert testvérek, az mindig feláll.
2010. nov. 28. 01:37
 1/4 anonim válasza:
nálunk is:) de én nem tudom,h miért:S
2010. nov. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy a legtöbb cica annyira szereti, ha simogatják őket, hogy szinte a kezed alá tolja, nyomja magát. A felálló farkinca a macskáknál barátságos viselkedés, jó kedvet (is) jelez.
2010. nov. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sok macskám volt már most is van három lemegyek hozzájuk a kazánházba megsimogatom öket ,és szinte kiköveteli a következö simogatást minha azt mondaná,hogy még, ha megunja meg arrébb sétál és mosakszik
2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A farok tövénél, a hátán, egyedi szagmintét tartalmazó mirigyek vannak (ugyan ilyen van a szájszögletben, az oldalán, és a talpán is), azt próbálja hozzád dörgölni, és így megjelöl, hogy a te tulajdona vagy. Ezt mi nem érezzük, a macskák viszont igen. A macskák amúgy is imádják a szagmintájukat otthagyni mindenütt.
2010. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!