Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A perzsa macskámnak szeretnék...

A perzsa macskámnak szeretnék venni cicamászókát, de nem tom használná-e mert ha nem akkor meg felesleges volt. Vegyek vagy ne?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vettem az én perzsának 2 hétig mászkált rajta, majd mászkált máshol is ugyan ugy, söt elkerülte, de lehet ez csak az én cicám ilyen, nekem nem értékelte, én már nem venném meg még 1x, de lehet mások mást mondanak, söt vettem cicakosarat is kb. 3-4 hétig benne aludt, majd azota 4 hetente váltakoztatja a fekhelyét, hol itt alszik 1-2 hetet, hol máshol, tehát nekem ez a tapasztalatom, de nézd meg mit irnak a többiek, mert lehet az én cicám csak ilyen , kiváncsi vagyok amugy én is rá mit mondanak a többiek.
2009. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekünk volt pár perzsamacsekunk, és nehéz kiismerni őket...nagyon önfejűek, mint általában a macskák, tehát ha bejön neki a mászóka, imádni fogja de ha valamiért nem nyeri el a tetszését akkor bukta... a mi macsekunk kapott egy szuper cicaházikót fonott kosárból, de sosem nézte meg belűről mert nem jött be neki. A mostani cicánk mindig máshol szunyál és már a mosogatótól az összes fotelig mindent kipróbált már. Ha innen nézzük, kíváncsiak a cicák és lehet hogy idővel meghódítaná a te cicád is a mászókáját, de ki tudja...:-)

Ha meg nem jön be neki, jól összekarmolássza, és élesíti rajta a körmét...

Szóval nehéz a döntés, van benne némi rizikó is, de én azért azt mondom ha már van egy ari cicád, és ráadásul szereted is, akkor vedd meg neki. Szerintem nagyobb az esélye annak hogy tetszeni fog neki, elvégre macskáknak találták ki, macsek igények figyelembevételével...

2009. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kiscicák szeretik használni, mert ők még minden létező helyet kipróbálnak, ahová elbújni vagy felmászni lehet. Persze ezt nem lehet előre tudni. Én vettem a cicámnak, de ő nem használja, csak körbeszaglászta, egyébként eladó, ha érdekel.
2009. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos a cica =)
2009. jan. 15. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő még kicsi, szerintem örömmel használná. Írj privit, ha érdekel az eladó cicabútor.
2009. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örömmel venné, ilyen korban még mindenre felmásznak. Nekünk is van egy jó nagy, 4 szintes, alszanak rajta, néha karmot élesítenek, lelökdösik egymást a legmagasabb pontjáról, lényeg, hogy jó magas legyen, ahonnan le tud nézni az emberekre. A földszintes alvóhelyeket ritkán részesítik előnyben, ha lenne a mászókán olyasmi. Nálunk már a nappali részévé vált, még ha nem is használják állandóan, nem feltűnő.

Érdemes neki bemutatni, játszani rajta vele, hadd szokja. Ha meg nem válik be, ajándékozd el, vagy add el! De még ha rá is un egy idő után, lehet, hogy pár hét múlva újra kedve támad rajta tornázni.

2009. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!