Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macskáról?...

Mi a véleményetek a macskáról? Szerintetek szerető állat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 14:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
28%
Igen, olyan, mint egy plüssmaci arra jó, hogy megszorongasd, megsimogasd mikor kedved szottyan. A viszonzás csak akkor kölcsönös ha van nálad kaja...
2010. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeretni mindent lehet, részemről ki nem állhatom azt a pofátlanságukat, hogy rendesen el van látva, tudja mit nem szabad, de amikor elfordulok, akkor csak azért is ellopja a kaját... Ki is lett tilva a házból.
2010. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én már nem is tudom. 5 éve vannak macskáim. 2. Mindeygik tök fura. Az egyik agresszív, a másik félénk. Nem mondanám, hogy negedik, hogy szeressem őket, de minden este van egy pont, amikor is lefekszek, és akkor odajönnek, és kérik, hogy simogassam őket.

Most akkor szerető állatok? Szerintem önzőbbek, mint a kutyák. 2 hónapja van kutyám, és azóta megváltozott a vélemyényem a macskákról. Valahogy önállóbbak, függetlenebbek az embertől. Csak akkor engedik magukat szeretni, ha ők akarják.

A kutya meg valahogy egész embert kíván, jobban ránk van utalva, jobban, és gyakrabban kimutatja a szeretetét, és azt hogy szükséük van ránk.

De azért én szeretem a macskáimat is. Jó, hogy mind vannak nekem-.

2010. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
számomra imádnivalók:))és bizony tudnak viszontszeretni!
2010. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi.felpontoztalak titeket
2010. nov. 29. 14:37
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

egyáltalán nemigaz hogy a kaja miatt szeret!!!!

nekem sok macskám volt már, de mind közül a legutolsót szerettem a legjobban, és ő is nagyon nagyon szeretett engem. ha kiléptem az ajtón máris rohant hozzám, imádott az ölemben lenni. volt olyan nap, amikor szinte le sem tettem, mert annyira nemakarta. ha hozzábújtam mindig ő is hozzámbújt a kis fejével az arcombadörgölőzött.

soha nem kötődtem még úgy egy állathoz se mint hozzá.

az biztos, hogy a macskáknak nem lehet őgy parancsolgatni, mint a kutyáknak. ezért a hataloméhes gazdák csak kutyát tartanának. szomorú.

2010. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
A macska egy kis meleg, puha, bársonyos, doromboló szeretetkazán. :)
2010. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van két macskánk és egy kutyánk. Talán meglepő, de a két cica sokkal szeretetéhesebb, mint a kutya. Rendszeresen nyomulnak, imádják a simit és bárminemű foglalkozást velük. A kutyám soha nem törleszkedik, nagyon önálló típus és a simogatást, a figyelmünket sem igényli. Egyedül a játék és a kaja érdekli, de azt bárkitől szívesen veszi, vagyis nem kellünk, még ehhez sem:) Néha meg is állapítjuk a párommal, hogy a kutyánk inkább macska és fordítva.
2010. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2010. nov. 29. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A bizonyíték, hogy nem csak a kaja kell nekik: más hangon hívom öket, ha enni adok. Olyan kor kicsit énekelve, magas hangon, mondom a nevüket, ezt tudják is, és kivétel nélkül mindig lélekszakadva szaladnak oda hozzám. Ha babusgatni szeretném öket, csak simán mondom a nevüket. Ritka, hogy nem jönnek, de olyankor nyilván nincs kedvük. Többnyire odajönnek hozzám, van, hogy szaladva, pedig tudják, hogy ez nem kaját, hanem simogatást jelent.



http://www.youtube.com/watch?v=scWhXt8TIHM

2010. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!