Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segitsen valaki! Mi lehet ez?...

Segitsen valaki! Mi lehet ez? A macskám olyan mintha meghalt volna de még lélegzik!

Figyelt kérdés

Nagyon beteg . És most olyan mintha aludna , csukva vannak a szemei de a teste teljesen hideg és nem reagál semmire, nem mozdul , a szemét se nyitja ki. Lélegzik de csak nagyon lassan...:(

megfog halni igaz ?De hogy lehet ez ... hogy már hideg


2010. nov. 30. 16:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Amíg kiírtad a kérdést, felhívhattad volna az állatorvost. Nem?
2010. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
te hülye... szerinted nem voltam már állatorvosnál vele... azt mondta nincs hátra sok neki..ezért mi értelme lenne elvinni ..
2010. nov. 30. 16:57
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom...De szerintem elfog pusztulni...
2010. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
szegény:( milyen idős?
2010. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem olyan öreg...de nagyon beteg:(
2010. nov. 30. 17:03
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha a doki is azt mondta...meg a hideg test minidg arra utal hogy elfog pusztulni. Sajnálom szegény cicádat. :( hány éves?
2010. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

csak tudod, a macska nem feltétlen mutatja ki a fájdalmat, sóval nem tudhatod milyen fájdalmai vannak. Szóval jó lenne megint hívni az orvost, mert lehet azt fogja mondani, hogy segíteni kell neki "elaludni":(


Amúgy meg én meg értem, hogy ideges vagy és szomorú, de attól még nem kell neki esni a másiknak, meg hülyézni, nem mi tehetünk róla, hogy haldoklik a cicád, amit nagyon sajnálok is, csak azért na.. nem írtad, hogy coltál vele orvosnál, és a legtöbb kérdező itt nyávog, mint, hogy úton lenne az orvoshoz


22L

2010. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, hú sikerült egy két dolgot helytelenül írnom, de gondolom azért érthető, csak nagyon gyorsan írtam.

És tényleg sajnálom a cicád:(

2010. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
bocsánat :(
2010. nov. 30. 17:11
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Igen,megfog halni..Sajnos enyém is ilyen volt..Leállt a veséje.

Mi is az altatás mellett döntöttünk,mondta doki,hogy nem érez fájdalmat,de nincs tudatánál,senkit nem ismer fel,ha nyávog is,az csak ösztönösen..

ha nem akarod nézni,akkor altasd el,nehéz,de jobb .. Sajnálom szegényt:-(

2010. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!