Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy napja a macskám folyton...

Egy napja a macskám folyton bejár az alomba, idegesen kapargat ott, majd kijön, és nemsokra rá kezdődik az egész előlről. Sosem csinált még ilyet, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl koszos az alom.

tisztisd ki jó alaposan , és önts rá egy kis "frisset".

enyém is ezt csinálta, mert ők se szeretnek koszosba véccézni :)

2010. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, már ez is megtörtént. és továbbra is csinálja.
2010. dec. 3. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

:S bocsi , akkor Én sem tudom :S

Ha továbbra is csinálja , szerintem kérd ki állatorvos tanácsát, de lehet hogy itt GYKn is tud valaki valami jót ajánlani..

majd ird meg :)

:S

2010. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra is, hogy esetleg nem tud pisilni. Lehet valamilyen húgyúti betegség kezdete.
2010. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor az alomban van erőlködik? Látsz rajta fájdalomra utaló jeleket? Székletet, vizeletet ürít ahogy szokott? Milyen a kedve, étvágya?
2010. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja, szerintem valamit érez, amit mi nem.

Szilikonos almot használok, és lehet hogy már van némi szaga.


Egyébként megfigyeltem, ha kiviszem a parkba, akkor is nagyon gondosan elássa a kakit. Vissza- visszanéz hogy látható-e, szagolgatja a helyét. Ha nincs megelégedve, akkor még kapar rá földet stb. Eltart egy ideig ez a ceremónia.


Szóval kicsit olyan a cicusom mint a kényszerbeteg, aki napjában százszor rituálisan kezet most...

2010. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, kiderült hogy húgyköves a cica! Gyorsan menjetek orvoshoz, mert ez kezelhető betegség, de ha esetleg elzáródik a húgycsöve abba bele is halhat!

Ez a betegség az ivartalanított kandúrokra a legjellemzőbb, de nőstények és ivaros állatok is ugyan úgy megbetegedhetnek.

2010. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon gyorsan vidd orvoshoz!!! Mert lehet hogy húgyköves. Nehogy késő legyen!!!!
2010. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!