Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicátok belemegy a hóba?

A cicátok belemegy a hóba?

Figyelt kérdés

Itt kb 4-5 napja esett elég nagy hó. 3 éves létére ez az első hó amit látott (kiskorában benti cica volt).

Kivittem, hogy megmutassam neki, erre beszaladt és elbújt az ágy alá. Másnap magától kisétált, de ugyanezt eljátszotta. Még mindig nem lépett bele.

Beletegyem a kis mancsát a hóba vagy fogadjam el, hogy szinte egész télen nem akar majd kimenni?


2010. dec. 3. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

bele ám, mindegyik. még hemperegnek is meg harapdálják.

majd a tied is megbarátkozik vele meglátod.

2010. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele. Ha nem menne bele akkor nem tudna közelekedni mert mindenhol van hó. Sosem volt vele baja. Hógolyózni is szoktunk. Én dobom ő meg ugrál felé.
2010. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mieink is szereteik:D szépen is mutatnak a kis fekete macskuszok tiszta egymerő fehéren :)

amúgy jogos ha 3 éves és eddig ne látott havat persze hogy fél tőle, de szerintem meg fog vele barátkozni

2010. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mieink is mindig megijednek tőle, amikor először látnak havat (kinti-benti cicák), de aztán imádnak ugrálni, hempergőzni benne. Vidd ki, és tedd le a hóra, pillanatok alatt rá fog jönni, hogy nem halálos. :)
2010. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Az én macskám tavaszi macska és hófehér de egyszerűen fél a hótól, nem mer belemenni, azzal szoktam szivatni hogy odahívom magamhoz miközben havar lapátolok és beterítem egy nagyon kicsit :D
2010. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fekete macskám is félt először a hótól. De most már megszokta. Az a furcsa, hogy a fehér hosszabb szőrű(?) szőnyegtől is félt először, most meg egyfolytában azon, vagy inkább "avval" játszik. :)
2010. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is idén látott először havat..:) Az első reakciója neki is a döbbenet és az "usgyi vissza a lakásba" volt..:) De azóta rájött, hogy nem halálos, bár nagyon idegesíti hogy a hó nedves.. alig győzi rázni a mancsait. Tegnap körbedobáltam hógöröngyökkel, úgyhogy most már rájött, hogy játszani is lehet vele: ma egész nap nem tudtam becsalogatni..xD
2010. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Képzeljétek ma végre belement. Olyan jól mutat benne, ő is fekete és hosszú szőrű.

Ezt is megéltem :)

Majd megpróbálok vele játszani is, egyelőre még csak csodálkozik, hogy mi ez és hova tűntek a a szagok.

2010. dec. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!