Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmot vegyek?

Milyen macskaalmot vegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapos cicának kell. Mennyi időközönként kell venni? Mennyibe kerül? Milyen fajtát ajánlotok?
2010. dec. 4. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a sparosat szoktam venni az 200ft 5 literes kiszerelésben kapható ez kb egyhétre való felnőtt cicának.Mikor az enyém kicsi volt a felét tettem a wc-be és kétszer cseréltem a héten
2010. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mio szilikátosat használunk, ami első ránézésre sokkal drágább, de nem biztos, hogy hosszú távon is.


A kakit kell csak kiszedni belőle, és teljesen eltünteti a szagokat. Mi 3-4 hetente cseréljük, és naponta kiszedjük a kakit.

2010. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi az aldiban kaphatót használjuk, bár nem fogja fel a szagokat teljesen,egy de a pisi szempontjából roppant gazdaságosnak tűnik. Egy 10 kilós ára 700 Ft.
2010. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Katzort használok, 5 literes kiszerelésben 350Ft körül van. Ez vált be: gazdaságos, mert jól csomósodik, és így csak azt az almot szedem ki naponta, amit elhasznált. (Bő egy hétig elég.) Ugyanakkor nem porzik nagyon, így nem köpi ki a tüdejét sem a zárt alomban.

Amíg kicsi volt a macsek, naponta kellett tisztítani, mert 22h elteltévl már az alom előtt várta, hogy mikor tisztítom már ki. 24h 1 másodperckor már vígan az ágyon végezte a dolgát.

Most, hogy nagyobb a macsek, már két nap után sem büntet. De ez csak azért van, mert rendes, és vissza tudja tartani. 2 napnál már alig várja, hogy kitisztítsam, sőt, van hogy meg se várja, csak a tetejét leveszem a tisztításhoz, már belemegy.

Egyébként, ha kommersz tápot etetsz, több alom fogy, mert az csak átmegy rajta. Amíg tápot etettem, minden etetés után az első útja az alomhoz vezetett, most, hogy nyers kosztot eszik, kétnaponta egyszer fektet csak kábelt, az is alig szaglik. A vizelete lett a gyenge láncszem.

2010. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mandarinzselé válasza:
A macskáknak teljesen mindegy. Az enyémek bármibe pelepisilnek, néha ha elfogy, még a sóder, vagy a homok is jó. Nem kell márkás, tök mindegy, jó nekik a legolcsóbb is, inkább vegyél nekik az ezen megspórolt pénzen Whiskast :)
2011. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!