Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szereti a cicátok a karácsonyf...

Szereti a cicátok a karácsonyfán piszkálni a díszeket vagy a villogó fényeket? :-)

Figyelt kérdés
Nekem van egy 5hónapos fiú cicám és az idén fog először karácsonyfát látni és már előre félek,hogy mit fog művelni vele mert egy nagyon hiperaktív,rosszaság cicám van! :-)
2010. dec. 4. 14:40
 1/10 Norczy ***** válasza:
akkor készülj fel! Ha van lehetőséged kösd ki valahogy majd a fát! Nálunk többször felborította, játszott a gömbökkel(pofozta őket) lerágcsálta, nyalogatta a habcsókokat :) de már a 2. karácsonyán nem bántotta! Idén vadászgöri miatt fogunk óvintézkedéseket bevezetni :)
2010. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hali, én most kaptam egy cicát kb 2 hete. én is kíváncsi lennék a válaszokra. :) szobacicáról van szó!:D
2010. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Norczy ***** válasza:
ja és élvezett csak úgy felmászni a fára, mintha kint lenne a szabadban :D
2010. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gfero ***** válasza:
egy macska a karácsonyfa mellet biztos jó hangulatot tud csinálni meg persze rengeteg kárt
2010. dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem régen volt kinti-benti macskám, az csak a legalsó díszeket piszkálta, az udvaron élte ki magát :) Alulra direkt olyan díszeket raktam, amiket nem sajnálok.

Most viszont lakásban van két 4 hónapos cicám, hát nem tudom mi lesz :D mert ők minden energiájukat bent vezetik le :)

2010. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert nekem meg egy 7 hónapos rosszcsontom van, és az még hagyján, hogy pofozgatná a díszeket, de a drágámnak érdekes ízlése van, és legszívesebben mindent megenne, amit mi eszünk, szóval nem tudom, a szaloncukrok hogyan fogják túlélni a macskát =D
2010. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A mi cicánk tavaly karácsonykor volt 4 hónapos. Naponta többször megmászta a fát. A díszekkel is sokkal jobb volt a földön labdázni...

A szaloncukor volt az egyetlen dolog, amihez nem nyúlt.

2010. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem szerencsém van :D 2 macskám van,és egyik se szokott nagyon durva dolgokat csinálni a fával. az első karácsonykor eleinte féltek tőle xD aztán állandóan pofozták a cuccokat,ezért alulra műanyag gömböket tettünk,nem csak azért mert sajnáljuk,ha eltörik,hanem azért is,hogy nehogy megsértsék magukat vele,ha esetleg széttörik egy. tavaly állandóan bebújtak a karácsonyfa alá,nagyon aranyosak voltak :D betettünk nekik egy párnát és ott aludtak x]
2010. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik cicám megette a szaloncukrot a fáról és szorulása lett. :(((


De volt olyan cicám, aki rá se hederített a fára, csak az zavarta, hogy megváltozott a megszokott rend.

2010. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én cicámnak is most lesz az első karácsonya kíváncsi vagyok hogy mit fog szólni hozzá...:)de nyitva hagytam a szekrényt és volt ott a szekrényben egy csomó doboz tele díszekkel(karácsonyi gömbök stb...:)és az egyiknek nem volt teteje és kiborította az egészet.xDEltört egy jópár dísz és nagyon teccet neki h csillog meg ilyesmi...Játszott velük a földön élvezte..:)Szóval ha már a szekrénybe is képes bemászni egy kis huncutkodásért akkor szerintem tegyél meg minden óvintézkedést hogy ne essen semmi baja a karácsony fának és persze a cicusnak se...:)
2010. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!