Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez miért van? (többi lent)

Ez miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor alszik a cicám egy idő után ránatozik és olyan is volt, hogy felriadt.egyszer olyan is volt, hogy nyitva volt a szeme és körbe-körbe forgatta és rángatózott de aludt.
2010. dec. 6. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csukva lenne a szeme azt mondanám normális, mert álmodik. De ha nyitva van és forgatja, akkor irány a doki, mert lehet epilepszia is sajnos.

Gyakran elöfordul?

2010. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Filmezd le, és mutasd meg egy állatorvosnak, amikor ntitott szemmel van! (elözö)
2010. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig csak egyszer vettem észre :S
2010. dec. 6. 21:23
 4/6 anonim válasza:
lehet hogy túl van tenyésztve...
2010. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én egyik macskám is csinálja, és semmi baja. Alszik, és álmodik. A szeme meg ugyan ugy mozog ahogy nekünk is a rem szakaszban. Epilepszia akkor lehet, ha minden előzmény nélkül egyszercsak elesik és rángatózni kezd. Ha szépen elhelyezkedik, elalaszik, és utána kezd el rángatózni, majd felébred, akkor semmi baja.
2010. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van(elsö vtam)
2010. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!