Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is is csinál ilyet a...

Másnak is is csinál ilyet a cicája?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=RMuPcdckGcI


olyan aranyos...


2010. dec. 6. 21:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A miénk csak a csapból szeret inni. Ha valaki megy fürödni, a macska robog utána, hogy először ő igyon, minden más csak azután történhet.
2010. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2010. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ezt csinálja :) A tálkájából már csak nagyon ritkán iszik, reggel és este mindig odaül a fürdőajtó elé és várja,hogy valaki megnyissa a csapot:) Édes ^^
2010. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem semmi, hogy beleteszi a mancsát a vízbe... hát öt se nagyon zavarja ha vizes a bundája :O


Nagyon szép a cica a képen, Te jó ég!!! :)


Köszönöm mindenkinek, aki írt! Ezekszerint nem is olyan ritka szokás ez a cicáknál...

2010. dec. 8. 01:25
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekünk két cicánk van, az egyik csak és kizárólag a megnyitott csapból hajlandó inni, tálból nem. Odaül a mosdókagyló szélére és addig nyávog amíg valaki meg nem nyitja neki a csapot. Állítólag azért szeretnek a cicák inkább folyó vízből inni mert azt frissebbnek érzik mint az állott vizet. A cicák nagyon kényesek a vízre, az ízére, tisztaságára.
2010. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ma 5 kiscicának adott életet a drága... és még mindig mozog a pocija. Szerencsére mindegyik egészséges. :) :) :)
2010. dec. 9. 22:21
 17/22 A kérdező kommentje:
Háát 6an lettek a kölykök :) ! Pedig még az anyacica is csak 10 hónapos.
2010. dec. 9. 23:42
 18/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok a családbővüléshez!:) Megtartjátok a piciket vagy kerestek nekik gazdát?
2010. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Enyém pl imád a csapból is inni, de szerintem ez nem is ivás csak érdeklődik a csapból folyó víz iránt. Érdekesnek találja szerintem ahogy csurog.

Tejfeles pohárból szokott inni amúgy, olyan van neki letéve a lakás több pontján is , mindegyikből iszogat :)

2010. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

6 kicsi született, talán 2-t tartunk meg, a többinek gazdit keresünk.


Az én cicám is inkább csak érdekesnek tartja, ahogy folyik a víz, mintha meg akarná fogni... :)

2010. dec. 11. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!