Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit egyen a macskám?

Mit egyen a macskám?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 00:50
 1/10 A kérdező kommentje:

Mardékot vagy tápot?

száraz vagy konzerv?

olcso vagy drága?



és miért nem iszik?

2010. dec. 7. 00:51
 2/10 anonim ***** válasza:

Én alapvetően táppal etetem a macskámat, száraz mindig van előtte, + reggel, este kap konzervet. Néha alutasakost is, mert nagyon szereti. De a vegyes táplálás híve vagyok, megosztok vele mindent, amiből kér :) Kap maradékot is, ha van neki való.

A macska ritkán, keveset iszik, de legyen előtte friss víz!

2010. dec. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gfero ***** válasza:
az állat tartásban a legfőbb dolog a változatos étrend .tehát minél több félével kéne etetni a macskát
2010. dec. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy én csinálom:


Napközben mindig van kirakva száraz táp. Este pedig konzerv vagy alu tasakos. Hétvégén pedig egyszer egy nagy adag nyers hús (csirke vagy marha, mert a sertés húst nem szabad nyersen adni nekik).


Mindig csodálkoznak az ismerőseim, hogy milyen szépek a nálam lakó macskák, ez nagy rész betudható a változatos és rendes étrendjüknek.

2010. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha tejet adsz neki, akkor laktóz menteset vegyél, mert a sima tejtől hasmenésük van.
2010. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Enyém reggelire és estére kap egy alutasakos hamit, napközben drágább száraz táp van előtte. És persze víz mindig.

Te döntsd el, hogy mit egyen, figyeld, hogy mit szeret, mit eszik szívesebben.

2010. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt adom:

Kiegyensúlyozott nyers húsos/csontos/belsőséges/vitaminos menüt. Ha pisztolyt szorítanának a fejemhez, hogy táppal etessek, akkor Orijent.


Ezt nem adnám semmiképp:

Házikaját, és bármi mást, ami egészségkárosító egy macskának.

2010. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ma 09:24_nek: marhahúst nem szabad nyersen adni, állatorvostól kérdeztem. Nehezen tudják megemészteni, mert nekik nagyon rostos és véres. Mesélte, hogy vittek hozzá úgy cicát, akinek gyomormetszést kellett csinálni, mert összeállt a nyers marhahús. Azóta én sem merek adni.
2010. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tápot adsz neki, akkor Royal Canin-t adj neki. Az a legjobb minőségű táp. Az én cicóim is azt esznek.
2010. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és majd igyekszem betartani a tanácsokat :-)
2010. dec. 8. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!