Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mégis mit kezdhetnénk velük?

Mégis mit kezdhetnénk velük?

Figyelt kérdés

Még a nyár elején 3 kiscica "ideköltözött" hozzánk. Még fél évesek sincsenek... Nekünk van egy sokkal idősebb kandúrunk, aki fura módon eltűri őket maga mellett. De bizonyára betegek, mert folyamatosan hasmenésük van... Már nem győzzük takarítani a kertet, és nem tudják magukat kontrollálni szóval ezért gondoltam hogy valami betegség lehet. Eleinte még tűrtük, viszont 4 macskát etetni már eleve elég sokba van, ráadásul még takarítani is utánuk :( Nem tudom hova mehetnének... senkinek nem kellenek, és még a gyógyszerek sem hatnak...

Kérlek adjatok tippeket.


2010. dec. 7. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a köztes megoldások híve. Vagy felvállalod hogy megtartod őket és akkor irány a doki, kivizsgálások, gyógyszerek. Vagy pedig új otthont keresel nekik, ahol megfelelően gondoskodnak róluk. Legvégső esetben menhely. :( Sajnos más tippem nincs.
2010. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én már nem tudnám gondozni őket. Viszont senkinek nem kellenek. Sajnos már a drága gyógyszereket is kipróbáltam, de nem használtak. A menhelyen meg nincs hely :(
2010. dec. 7. 16:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál már hirdetést feladni?
2010. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem... de nem hinném hogy valakinek pont egy beteg hasmenéses gusztustalan (de ezt inkább nem részletezném) cicus kéne :(... pedig kis aranyosak, meg játékosak. Viszont kettő elég félénk. Az egyiket még éppen hogy meg tudom fogni, a másik mindig elfut a 3. meg nagyon szelíd. Szóval elég problémás lenne még az elvitelük is... Komolyan nem tudom mit kezdhetnék szegényekkel :( Annyira sajnálom őket, de már nem bírok velük.
2010. dec. 7. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Melyik megyében laktok? A közelben talán van menhely.

Ha nincs sehol se (de tényleg sehol se!) szabad hely, akkor jönnek a hirdetések. Igaz, hogy nem sok embernek kellhet beteg cica, de mindig jobb, mintha nem csinálnál semmit :/

Csak 1 link a sok közül, ahol hirdethetsz; www.haziallat.hu

2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

HEROSZ Budapesti Állatotthon

[link]


Innen vettem a linket. Nekem nagyon szimpatikusak, próbálj nekik írni.

2010. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a rendes link. Talán ők vidékre is kimennének a cicákért.

2010. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez jónak hangzik, de mivel Budapest elég távol van ezért kétlem hogy kijönnének a cicákért. És kicsit kutattam az oldalon, és erre akadtam:

"Mivel állatotthonunkban nincs altatás és állandó teltházzal működünk, ezért csak akkor tudunk fogadni újabb állatot, ha egy védencünket örökbe fogadták."

Sajnos, én nem bírnék örökbe fogadni állatokat :( . A közeli menhely pedig még mindig teltházas.

2010. dec. 9. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egy éve találtam egy kiscicát kirakva az út mellet,vagyis ötöt tettek ki,viszont a többi éhen halt.Ezt szerencsére megmentettük.Felvettem a menhellyel a kapcsolatot,de ők sem bírták befogadni.Elvállaltam a gondozását,cserébe ők feltették a honlapjukra.2 hónap múlva találtam neki gazdát,azóta már szép nagy cicus lett belőle és az új gazdi is imádja.

Próbáld őket kissé rendbe hozni és akkor biztos akad nekik szerető gazdi.

Csinálj fotókat róluk,hirdesd meg őket,kér menhelyek segítségét,biztosan segíteni fognak hasonlóképpen mint nekem.

2010. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!