Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskám...

Mit csináljak a macskám túlságosan lefogyott?

Figyelt kérdés
eddig a macsekom mindig jól evett jól nézett ki de most naon lefogyott + a szeme is olyan fura olyan betegnek néz ki
2009. jan. 19. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is vidd el orvoshoz. Főleg, ha szeme se áll jól. Én nem napolgatnám, nézesd meg minél hamarabb, ha fontos neked. Márpedig állatot azért tartunk, mert gondoskodunk róla, és törődünk vele. Reméljünk nem lesz nagy a baj. A cicuknak nagyon jó kis vitaminforrás és étvágygerjesztő a kifejezetten cicáknak való Béres Csepp. Egy volt cicagazdi.
2009. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha betegnek látszik, akkor nyilván orvosnál a helye, ezt nem győzöm elégszer leírni, hiszen ő nem tudja elmondani, hogy mi baja, csak szenved, ha valami baja van. Én, mint cicatartó, soha nem értem, hogy beteg állatot miért nem viszik orvoshoz, ahelyett, hogy itt kérdezősködnének? Bocsánat, nem téged akartalak megsérteni, de naponta többször olvasok itt beteg cicákról vagy más állatról, és sokszor nagyon súlyos tünetekről írnak. Mi így online úgysem tudjuk meggyógyítani szegényt, nekem meg szinte fizikai fájdalmat okoz átérezni, hogy hogy szenvedhet szegény állat, ahelyett hogy már rég az orvosnál lenne.
2009. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké!!köszi!!!már minden megvolt semmi baja sincs és már nem is sovány
2009. jan. 19. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ez gyors volt. Azt, hogy délután elvitted orvoshoz oké, és örülök neki, hogy nincs baja. De délután óta már nem is sovány, hát nem igazán értelek.
2009. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az előző válaszoló megelőzött a megjegyzéssel...
2009. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem délután nem most lett sovány elvittem előtte csak még utána megkérdeztem!!!
2009. jan. 20. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!