Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akkor most hogy is van ez a...

Akkor most hogy is van ez a heréléssel?

Figyelt kérdés

van 3 cicánk. 2 ivartalanítva 1 még nincs, majd hétfőn visszük az állatorvoshoz!

Az a cica, amelyik nincs herélve állandóan neki megy a herélt szürkének. Ráfogtuk, hogy még nincs herélve azért.

De már egy ideje a másik herélt cicánk is neki megy a szintén heréltnek! De iszonyat durván, nem játékból, az előbb is szét kellet zavarnom őket.


Szegény kis szürke már teljesen ki van közösítve, az erkélyre szokott felugrani, és ott alszik egész nap egy dobozban!

Miért bánthatják ennyire?


2010. dec. 9. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ahol több macska van ez előfordul. Nem az ivartalanítással, hanem a dominanciával van összefüggésben. Sajnos nem tudok tanácsot adni, tapasztalatom alapján ha jobban dédelgeted a kiközösített cicust, akkor mégjobban bántják. :(
2010. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a választ:( azért nem értem a dolgot, mert ők már régóta együtt élnek, eddig nem volt semmi gond velük:S
2010. dec. 9. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán most jöttek rá valamiért, hogy gyengébb tőlük, vagy változott a rangsor. Én ezt úgy oldottam meg, hogy behoztam a kiközösített cicámat a házba, különben elzavarták volna. :(
2010. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Nálunk sajnos kizárt, hogy behozzuk a cicát, több okból is!:( pláne hosszú távra!

2010. dec. 12. 15:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!