Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyers halat lehet adni a...

Nyers halat lehet adni a cicáknak? A szálkákkal nem akad gondjuk?

Figyelt kérdés
2008. jan. 16. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
NEEEEEEM!!! A szálkáktól megfullad!
2008. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg fullad? NEM.

A macska egyik kedvence a hal és ha teheti még a tóbol is kihalássza a mancsával aztán hammm megeszi.

Vagy az akváriumból. Lehet az nagy vagy kicsi, mindegy neki.

2008. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a nyers hal helyett, ha lehet inkább főzzük meg neki, kicsi vegetát tegyünk bele!

a szálkákkal nincs gond, de ha megfőzzük magától leválik a szálkáktól és csak a húsát adjuk neki, de ha nem akkor sem baj, mert csak az icipici okozhat gondot neki, de kiszedi a szájából nagyon ügyes..

2008. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a cicámnak állateledel boltban kapható sózott szárított halat vettem, azt ehette. Kis apró halak voltak és nagyon szerette.

De ha másfajta halat akarsz neki adni, szerintem szedd ki belőle a szálkát!!!

2008. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy vadmacska is meg tud fulladni a szálkától, ha nincs szerencséje.. Ne kockáztass, ha szereted a cicád. Az apró hal az oké. A nyers húst imádják. (Csak sertést ne adj neki nyersen.)
2008. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vele nagy gondja de azért a nagyobb szálkákat prómáld meg kivenni belőle. Egfébként nem fulladnak meg,de jó ha nem akad meg a torkán..:)
2008. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Én nem adnék neki még nyers húst sem és halat sem!

2008. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!