Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azért nem hízik, mert csak...

Azért nem hízik, mert csak száraz macskatápot eszik?

Figyelt kérdés
A cicám kb. olyan 5-6 hónapos lehet. Kaptuk egy ismerőstől, aki találta. Féregtelenítőt kapott, megpróbáltam már mindenfélével etetni, de szinte csak a száraz macskatápot eszi meg. Semmi húst vagy valamit... néha kap konzerveset is, na még azt is megeszi. De mást egyáltalán nem. Vizet azt nagyon issza.
2010. dec. 9. 19:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nem olcsó fajta tápot kap, hanem minőségit.
2010. dec. 9. 19:31
 2/17 anonim ***** válasza:
na és, jó az neki, és kövérnek sem kell lennie...a doki mit mondott, jó a tömege?
2010. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vittem még orvoshoz, magam adtam be neki a féregtelenítő tablettát. Még nincs 1 hónapja, hogy nálunk van, de ha eltelik egy hónap és nem látok rajta valami kis hízást, akkor elviszem dokihoz. Aki hozta a cicát, nála is kb. 1 hónapot volt, de nem hízott.
2010. dec. 9. 19:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Melyik táppal eteted? Lehet olyat kellene adnod neki aminek magasabb az energiatartalma. De amíg növésben van nem nagyon tudod szerintem felhízlalni.
2010. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én macsekom 10 éves és 8 kg(kandúr).

Csak száraztápot eszik, néha kap konzervet, kenőmájast, párizsit. Nagyon jól elvan így, nem csökken a tömege.

Ne aggódj, a tiéd még fiatal, még alakul, fejlődik. Messze van még a felnőttkori súlyától. Majd összeszedi magát.

2010. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
dobj már egy képet arról a macsról, kíváncsi vagyok miért akarod felhizlalni
2010. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Dralingot és Friskies-t kap.

Keresek képet, bár nem nagyon van olyan, amin a "vastagsága" látszódik.

2010. dec. 9. 19:51
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ne haragudj, de a Darling meg a Friskies egyáltalán nem minőségi tápok. Sőt, a legszarabbak között vannak, pedig ahhoz képest hogy nem jobbak a tescos táptól nem olyan olcsóak. Ebben az árkategóriában a Purina tápjait tudom neked ajánlani, az jobb minőségű, vagy a Fressnapfban ehet kapni a Multifit márkájú tápot, azt hiszem abban sincs színezőanyag. Minőségi tápok: Orijen, Royal Canin, Hill's, Acana, stb...
2010. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2010. dec. 9. 20:03
 10/17 A kérdező kommentje:
2010. dec. 9. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!