Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet depressziós attól, hogy...

Lehet depressziós attól, hogy elpusztult egy kisállat?

Figyelt kérdés

A Macskánk egy napja furcsán viselkedik. Ha ember lenne, azt mondanám, hogy depressziós. Ül, nem haverkodik, nem játszik.

Az egyetlen dolog, ami történt, hogy a Hörcsög elpusztult. Nem voltak "barátok", nem is igen voltak közvetlen kapcsolatban.

Lehet, hogy nem érzi már, és furcsa neki? Én nem találok magyarázatot, de ez nem azt jelenti, hogy nincs összefüggés.


2010. dec. 12. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább betegség jele.
2010. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább betegségre szoktam ilyenkor gyanakodni, de attól még akár gyász is lehet. Ha 2-3 napig nem eszik, biztos, hogy beteg, vidd el orvoshoz. Innia akkor is muszáj, ha nem is eszik, vigyázz rá, nehogy kiszáradjon. Nincs rajta seb? Verekedés után is szoktak gubbasztani.
2010. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hello, köszi!


Benti macska, soha nem megy ki.

A konzerv kaját falni szokta, de most alig eszi. Mindig mellettem szokott aludni, de most inkább a fotelban. Mindig nyávogni szokott, de most inkább csöndben van.

Bár, este elkezdett tüsszögni, amit nem nagyon szokott. Lehet, hogy mégis beteg?

2010. dec. 13. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kérdezősködj! =)

2010. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!