Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám végtagjai lemerevedtek?

A cicám végtagjai lemerevedtek?

Figyelt kérdés
Benyitottam az ajton es csak annyit lattam, hogy fekszik es nem mozdul... Az mellso labai behajlitva a hatso meg egyenesen merevedtek le...
2010. dec. 13. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

DOKI!

Jó hülye vagy hogy kiírsz egy kérdést és nem a dokit hívod elsőnek.

Már ha nem fake

2010. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lélegzik még?
2010. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

És Te leültél és bekapcsoltad a gépet és megvártad, míg betöltődik az oldal.

ORVOST HÍVJ vagy vidd hozzá a cicát, ne itt várd a tanácsokat, mi innen nem tudjuk meggyógyítani. Gőzünk nincs hogy mi baja van, az orvos remélhetőleg tud segíteni.

2010. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!! ORVOS!!!!ORVOS!!!!
2010. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

CICÁD ÉLETE MID MULHAT RAJTAD BA.ZZKI, NEM A GÉPET KÉNE KAPCSOLGATNI , VÁRNI ATANÁCSOTAK, HÍVJAD AZONNAL AZ ORVOST!

-.-"

2010. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mi kutyánknak is volt egyszer ilyen séta után.Nagyon zavart volt és nem tudta mozgatni az első lábait.Mivel orvost már nem tudtrunk hívni(hajnalba),így maszíroztuk neki és lefektettük az ágyba.4-5perc alatt vége lett és azóta sem jelentkezett szerencsére.Remélem jól van a cica is!
2010. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, hogy mérgezés, az okoz görcsöt is.

2010. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként természetesen amint tudod vidd dokihoz!(ha jelenleg nem tudod valami okból.
2010. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

18:11

bocsanat, hogy megkergeztem, de en meg csak 13 eves vagyok a kishugommal vagyunk egyedul itthon nincs nalam penz a szuleim dolgoznak es nem tudtam mit tegyek ezert jottem egybol ide!

Egyebkent utolso 3 valaszolo: nagyon koszonom a kedves segitseget....

Az orvost mar felhivtuk, (anyukam mar hazaert) es egy gyogyszert adtunk neki es most varjuk, hhogy epuljon fel :( Bizunk benne, hogy minden renben lesz!

2010. dec. 13. 18:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem semmi baja nem lesz,majd írd meg!
2010. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!