Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem ha semmiből sem...

Mivel etessem ha semmiből sem akar rendesen enni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A cicóm a napokban lefogyott és az étvágya sem jó. Próbáltam a legkülönfélébb dolgokat adni neki, de mindenből csak egy nagyon keveset eszik. Aggódom érte :/ Ma hívtam az állatorvost, de nem tudtam elérni. A titkárnője azt mondta, hogy délután hívjam, hátha akkor bent lesz. Legelőbb csak holnap tudom orvoshoz vinni, de félek, hogy addig esetleg éhenhal vagy nem tudom :/ Nincs valami tippetek, hogy mivel etessem, amíg orvoshoz kerül?
2010. dec. 14. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Éhenhalni nem fog holnapig, de az biztos hogy orvosra van szüksége. Inni iszik? Esetleg laktózmentes tejet adhatsz neki, ha azt hajlandó meginni.
2010. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én macskám kb. 2napig abszolút semmit, majd olyan 3napig alig evett. sokat aludt, szédelgett jobbra balra, alig bírt járni. Aztán vmi varázs ütésre megjavult:) Tehát éhen halni nem fog, orvoshoz pedig vidd el.
2010. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Laktózmentes nincs itthon, ezért sima vizet kap. Iszogatni iszogat
2010. dec. 14. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Májkrém??
2010. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jaj azt még ki se próbáltam, köszi! =)

Azt hiszem van is itthon.

2010. dec. 14. 11:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos, evett valamit??
2010. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon :/
2010. dec. 14. 15:03
 8/12 A kérdező kommentje:

Na, újra eszik! =) És megint kezd hízni, úgyhogy szerintem csak hisztizett. Royal Canin-t szokott enni a társaival, viszont mivel beteg voltam és én veszek nekik mindent, elfogyott a Royal és a nagynénikém hozta Tesco-s tápot kellett enniük -.-

Tegnap vettem nekik a Royal-t és mikor eléjük tettem úgy habzsolták, mint a sáskák xD

Ha a napokban nem lesz rosszabbul a cicu, akkor szerintem lemondom az orvost.

2010. dec. 16. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
A párizsit is próbáld ki legközelebb :)
2011. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
^^ Oksy, köszi!
2011. jan. 3. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!