Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szfinx cicáról vélemények?

Szfinx cicáról vélemények?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy milyen a személyisége stb...olvastam utána, de mégis személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi! Köszönöm!
2010. dec. 14. 15:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Semmi jó. Olyan mint egy zombi. (Mármint a külseje, a belseje, jelleme biztos imádnivaló.) Egyetlen előnye, hogy nem hullatja a szőrét. DE nehogy rosszat álmodj tőle! XD

2010. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen,tudom milyen kivülről.Nekem tetszik és nem hiszem, hogya olyan, mint egy zombi.Amugy a párom allergiás a macskaszőrre és ezért is érdekelne.
2010. dec. 14. 15:44
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szeretnivaló,és aranyos cica! Nagyon ragaszkodó,és érdeklődő. :) nekem csak pozitív élmenyeim vannak vele kapcsolatba! :)
2010. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Az én ismerősömé éppoly rút volt belülről is, mint kívülről! Rettenetes volt a viselkedése. Utálatos volt, agresszív, olyan magának való! És rohadtul karmolt is! Kiráz a hideg, ha rágondolok! Rémálmomban ne jöjjön elő!
2010. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Mi ezen az aranyos? Elmondanád? Beleolvastam az ajánlott linkbe, és kiderült, hogy egy spontán mutáció során létrejöütt egyedből tenyésztették ki. Hihetetlen, hogy az emberek mire képesek! Ez egy selejtes gén! Ebből gúnyt űzni! Úgy néz ki szegény, mintha túlélte volna a csernobili katasztrófát!
2010. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincsen, és gondolom, ha utána olvastál, tudod, hogy az egyik leghűségesebb macska. Persze kivételek mindig vannak. Szerintem az is sokat számít, hogy honnan veszed.
2010. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.azért attól is függ, hogy veszed.Akinek meg nem tetszik az tartsa meg magának.Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen lenne, és nem azt, hogy te hogyan látod.
2010. dec. 14. 16:00
 8/24 A kérdező kommentje:
*hogy honnan veszed
2010. dec. 14. 16:00
 9/24 Tinker Bell ***** válasza:
84%

Kedves ma 15:54!


Nyilvánvalóan így vélekedsz azokról a szerencsétlen emberekről is akik nem felelnek meg a te normarendszerednek.


Kedves kérdező!


Egyébként szerintem aranyos macska és nem lehet behatárolni a jellemét, mert ugyanúgy mint az emberek, a cicusok is külön egyéniségek! A ti szempontotokból pedig még hasznos is lenne, hogy nincs szőre. Körülbelül mennyibe kerül egy ilyen cicus?

2010. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek ilyen van. Ugyanúgy viselkedik, mint a többi, szőrös macska, csak ő ugye nem hagyja szanaszét a szőrét. Érdekesen néz ki, mondjuk szerintem nem csúnya, inkább aranyos. A személyisége szerintem macskafüggő, nem csak fajtafüggő.

Ha neked tetszik, nyugodtan vegyél ilyet. Mivel a te cicád lesz, neked úgyis ő lesz a világ legszebb cicája.:)

2010. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!