Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vehetném rá a 2hónapos...

Hogyan vehetném rá a 2hónapos cicámat a száraz táp evésére?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik hiába öntök rá egy kis tejet, nem kell neki... A konzervet meg nagyon mohón eszi.
2010. dec. 14. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább konzervet kevernék össze táppal. Az elején kevés táp, sok konzerv, és szépen fokozatos megcserélni az arányokat. Sztem könnyebben megeszi a tápot, ha husis íze van egy kicsit. :)
2010. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szeritemis keverd össze vagy konzerv vagy alultasakos eledelel.
2010. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1 tejet nem adunk macskának, legfeljebb speciális macskatejet

2 konzervvel keverve a juniortáp

3 a whiskas honlapján regisztrálj és kajamintát is kapsz + tanácsokat...de azért ha jót akarsz a macsnak, akkor valami normálisabb táppal eteted inkább hosszú távon

2010. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. A macska nem tápevő, hanem szigorúan húsevő.
2010. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nem adsz neki mást.

De ha szárazzal akarod etetni, akkor mindenképp prémium tápot válassz!

2010. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angelica1992 ***** válasza:

A harmadik cicámmal is voltak ilyen gondok. Szerencsémre ő a második napon rájött, hogy ha ez van, akkor ezt kell szeretni. Gondolom ebben az is közrejátszott, hogy látta, amint két másik sorstársa mohón pusztítja a Royal Canin tápot. =)

Nálunk annyi volt a trükk, hogy elvettem előlük a tejet és néhányszor a tápos tál fölé igazítottam a cica fejét.


Amúgy milyen táppal próbálkozol?

Csak azért kérdezem, mert egy jobb tápra szerintem hamarabb rászokik (pl.: Royal Canin). A Whiskas-tól óva intlek. Az egyik legrosszabb cicakaja! Tele van adalékanyagokkal és ízesítőkkel.

2010. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2 hónaposan még "whiskas junior"-t kell adni szerintem:D

legalább is az én cicám ennyi idősen azt ette.. ha nem akkor bocs>_>

2010. dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A keveréses módszer nekem bevált, akár házi koszttal dúsítva is meg lehet szerettetni velük a száraz tápokat. A cicatápoktól pedig nem kell úgy megijedni. Felelős állattartónak érzem magam még sem eszik egyik állatom sem szuperhipedcsoda prémium tápot. Van átmenet a gagyi és a nagyon drága között, főleg ha nem egy szupermarketben vásárolsz neki, hanem egy állateledel boltban és nem a márkát nézed. Sok sikert és persze sok örömet a kismacsekhoz!
2010. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!