Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának kell vonatjegy?

Macskának kell vonatjegy?

Figyelt kérdés

A máv oldalán nem találok erről semmit?

Ha kell, akkor is kell ha hordozóba van?

BKV-ra kell?


2010. dec. 15. 09:51
 1/7 anonim válasza:
Én úgy tudom (bár ez a magyar felvilágosítás csodálatos, mindenki mást mondd), hogy ha hordozóban viszed akkor olyan mintha csak egy táska lenne nálad, beteheted az ülés alá vagy foghatod az öledben, szóval elvileg SZERINTEM nem kell.
2010. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tőlem sose kértek, gyakran utazom cicával.

Néha a biztonság kedvéért megmutatom a pénztárosnak, de csak legyintenek.

2010. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a cicámat hordozóban vittem,és sem a BKVnál,sem a MÁVnál nem kellett neki jegy
2010. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 15. 14:47
 5/7 Angelica1992 ***** válasza:

Hát náluk még nem utaztam, így a buszos élményemre alapozva válaszolom, hogy; Nem.

Hordozóban vittem a cicát és egy forintot sem kellett érte fizetnem =) Ott csücsült a mellettem levő ülésen (természetesen a hordozóban)

Csak szegénykém majdnem lefejelte a hordozó elejét, mikor a busz fékezett.

2010. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én tegnap vonatoztattam meg, és kérték a jegyet. De nem volt drága, 60km-es távra 300ft...
2010. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 misziszcicisz válasza:
Én is pont most vittem a macskámat vonaton (ic-n). A jegyvételnél azt mondták semmi nem kell neki, és a kalaj is, mintha észre sem vette volna, mi van nálam. Aztán jött egy másik ellenőr, az meg persze veszekedett velem, hogy ic-re macskát egyáltalán nem lehet felhozni, és rendes vonatra is csak jeggyel. Azt mondta, dugjam el a macskát, nehogy meglássa a kollégája, mert leszállíthatnak és megbüntethetnek 6000-re :)
2010. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!