Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cica ivartalanítás...

Nőstény cica ivartalanítás után. A ti cicátok hogy viselkedett?

Figyelt kérdés

8ra vittem ma cicámat, fél 11kor hozhattam is el. Tök kába volt még,és még mindig az.. Nyitva van a szeme,de semmire nem reagál,csak fekszik mint egy zsák:( A doki azt mondta,h még 3órát kába lesz,de nekem ez tök fura,hogy ennyire nem reagál semmire(előző cicám ha ciccegtem neki,akkor felém fordította a fülét legalább). Ez így normális?

Bocs a hosszú és hülye kérdésért,de nagyon aggódom érte,mert imáááádom!


2010. dec. 16. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, hamarosan járkálni kezd. még dűlöngélni fog,de

lassan-lassan magához tér.

a lánycicáknál tovább tart a "kijózanodás" mert mélyebb altatásban voltak, mint a kancik.

2010. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek közül az egyik qrva szarul viselte. Őrjöngött, visítozott. Szörnyű volt. Sosem adott még ki ilyen rémes hangot. A másik az csendben pihent. Mindketten aludtak, jóformán egész nap. Amikor felkeltek kicsit, akkor részegen dülöngéltek!Ez normális ne aggódj! Másnapra jobban lesznek!
2010. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. dec. 16. 14:17
 4/4 anonim válasza:
Holnapra már el is felejti a dolgot nyugi.
2010. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!