Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen módszerrel tisztítsam...

Milyen módszerrel tisztítsam meg kijárós cicám sáros mancsát?

Figyelt kérdés
Eddig külön-külön megtöröltem puha kendővel, de nem szereti és néha csúnyán karmol, pedig óvatos vagyok.
2008. jan. 18. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem szereti akkor nem tudsz vele mit csinálni,gondolom nem akarod minden nap megfürdetni :)Csináld azt hogy adjál neki valamit amin közbe eltud rágódni,közbe meg langyos vizes ronggyal töröld le a mancsát! Remélem segítettem és beválik
2008. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát borzasztóan tudják utálni, én is bezárok az enyémet a fürdőbe, tappancsok bele a lavorba és persze csúnyán néz, de türnie kell, űgyesnek és gyorsnak kell lenni, ha mondjuk elég sok vizet teszel bele akkor hamar átnedvesedik a szőre.. gyorsan jól áttörlöd, én hajszáritózni is szoktam néha, de nagyon utálja, hát macera van vele az igaz..

másik versió: bezárni egy helyiségbe konyha-közlekedő, és magától lenyalogatja, mert hiszen ő is szereti a tisztaságot :-))

2008. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogod a grabancát közben nem tud karmolni mert lemerevedik. Ehhez lehet hogy szükséged lesz még egy kézre....
2008. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a legnehezebb m,acskáknál. Az én cicám egyszer a szomszédunk disznóinál esett bele fáról a trágyadomba és utána besétált jó koszosan büdősen a házba.

Pici langyos víz a kádba, gumikesztyű sál az orrom elé mert szegénykém nagyon büdös volt. Nagy harc volt de sikerült letisztogatnom szegénykét. Neki is megrázó élmény lehetett a fürdés mert azóta nem megy a szomszédfa közelébe sem.:-))))

2008. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!