Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cicáktól a fiú kandúrokat...

Lány cicáktól a fiú kandúrokat hogyan lehetne elzavarni? Valami trükk?

Figyelt kérdés
Tudom sokan azt fogják írni, hogy ivartalanítsuk, de jelenleg nincs rá pénz.
2010. dec. 22. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi Pro -Vera tablettával oldjuk meg. Jó fél évig elég, mert hetente egyszer ugyanazon a napon be kell adni egy szemet.

Két levél van benne, 800 ft egy doboz.

Amióta szedi azóta nincsen kismanyek.

Ám hosszú távon nem igazán jó, mert ciszták alakulhatnak ki. Mi is csak addig használjuk amíg összejön a műtétre való.

2010. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha rajta van a hoppáré akkor nem nagyon fog sikerülni.

Mivel a szuka hívja a kandúrt. Ha el is zavarod akkor más nem a szuka fog elmenni a kandúrhoz :)

De általában télen nem jellemző hogy tüzelnek.


Ahogy nagymamám mondaná húzz rá bugyit XD

2010. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet hogy kipróbáljuk ezt a tablettát, ha úgyvesszük, nem is drága.... Ez a bugyis is jó ötlet XD!!!!
2010. dec. 22. 22:50
 4/10 Cirmos kandúr válasza:
100%
Hívj engem:D
2010. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hehe.:D
2010. dec. 22. 23:05
 6/10 anonim válasza:
SICC!
2010. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
XD
2010. dec. 22. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:
A macskák télen nyáron tüzelhetnek. A tabletta fogamzásgátló, így hiába is párosodna a fiú makkával, nem lesz fogamzás.
2010. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elzavarni sehogy sem lehet. A jó körülmények között tartott macskák folyamatosan tüzelhetnek, nemcsak a tavaszi és őszi időszakban. A hormontartalmú készítményekkel (fogamzást gátló tabletták) az a baj, hogy nagy százalékban károsak, daganatot okoznak, sokszor a pár alkalommal használtak is. Ezért nem ajánlják a jobb állatorvosok.
2010. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk elég jó orvos van, és Ő ajánlotta a tablettát átmenetileg amíg összejön a rávaló. Én maximálisan megbízom benne, mert nem egy esetben a vadászmezőkről hozta vissza a beteget.

De majd mindenki eldönti, hogy mit akar, ettől még nem kellene minősíteni egy orvost se!

2010. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!