Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha szobacicát szeretnék,...

Ha szobacicát szeretnék, kell-e tartanom attól, hogy megrágja az elektromos vezetékeket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskák általában nem olyan rágcsálósak, mint a kutyák. A macsekok inkább a karmukat szeretik mindenfélén élesíteni (leginkább a fotelokon, vagy a kanapé oldalán).
2009. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk az összes kanapét, fotelt tönkretette. Szeret a függönyre ugrálni, és a szőnyeget terrorizálni. A karma folyamatosan vágva van, és kaparófája is van, de le sem sz@rja. Ja és ha olyanja van, akkor lepisil ezt-azt. Jól gondold meg! Bár mi így is imádjuk ezt a rossz csontot.
2009. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia.


A miénk "csak" egy fotelt tett eddig részben tönkre,meg az első függönyünket,a második már nem volt annyira érdekes,így nem játszott "Tarzant" rajta.

Viszont imád levelezni,ő bontja fel először a postát,ha nem vagyunk elég gyorsak,és múltkor véletlenül kint hagytam a stereo-headset-emet az éjjeliszekrényen,hááát...reggelre mono lett belőle.:)De nem tudtam rá haragudni,annyi hogy azóta nagyon kell rá vigyázni.,és éjjelre elteszem.

A vezetékekről annyit,hogyha a cicust akár egy estére is magára hagyjuk,akkor a másik este azzal torolja meg a gaztettet,hogy egész nap "elő"alszik,majd éjjel,mikor mi lefekszünk,útra kel,és tépi a lapokat,könyveket,drótokat,amit ér.Tehát röviden tömören:Nem árt rá odafigyelni,nem jellemző,de előfordulhat,hogy kíváncsi lesz,és megpróbálja desszertként hasznosítani.

2009. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%
Szia! Ettől nem kell tartanod. A cicák nagyon kis okosak es legfőbb idejükben szunyának.Amúgy olyan cicát szeretnál ami csak bent van? Vagy ki is mehet, mert ha utána hazmegy tuti hogy csak aludni fog:-D
2009. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell keserítselek, nekem sziámim van, ami ugyan eléggé zakkant fajta, de ő bizony szívesen megrágja a kábeleket, ha olyanja van. Egy állólámpa, vagy valamilyen komolyabb elektromos berendezés kábeljével nem bír, azt nem tudja átharapni, de rágta már el a számítógép modemjének a kábeljét, és fülhallgató vezetékét is. Egyszerűen imádja a drágám... a fene a gusztusát. Szóval csak óvatosan, fajta, de legfőképp nevelés kérdése.
2009. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Az esélye igen kicsi. Én 21 éve lakok panelban, volt már több cicám is és egyik se rágott vezetéket, csak művirágot :D
2009. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vav22 ***** válasza:
100%
Nekem egyszerű cirmos cicám van és sajnos megrágja a vezetékeket. Sőt!!! Kettérágta a fülhallgatóm zsinórját. Megrágta az internetes kábel végét, a laptop zsinóromat is megrágta meg az egerem zsinórját is... Ha nem vagyunk itthon muszály kizárni a macskát a szobából...
2009. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!