Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem szeret a cicám? (b. l. )

Nem szeret a cicám? (b. l. )

Figyelt kérdés
Az anyukámat nagyon szereti, dagaszt rajta,nyalogatja, dorombol neki este pl mikor vele akar aludni.velem ilyet már régen csinált, ha látom h álmos akkor magamra rakom és elmegy fél méterre a fotelba és ott alszik.Ha anya magára rakja akkor neki dorombol utána elalszik.Engem mindig csak harapdál, karmol, igaz anyát is, de őt kiengeszteli ezzel a nagy szeretettel..engem megtűr vagy nem is tudom..miért ? régen engem is szeretett(mondjuk olyan 1 hónapja 3 hete)
2010. dec. 29. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A cicák elég szeszélyesek.Lehet azért nem fekszik rajtad olyan nyugodtan mert te mozgolódsz,anyukád meg nyugodtabban fekszik.Vagy túl sokat simogatod.Hívd magadhoz valami finom falattal ,akkor úgyis hízelegni fog.Kell egy kis nyugalom neki is.

Ne erőltest,aztán hátha rákap a jóra:)

2010. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Doruss ***** válasza:
A macskám nekem is sokszor ezt csinálja. Anyukámon szívesen hízeleg órákon át, alszik rajta, nekem meg általában ha felveszem lemászik rólam. Pedig régebben nekem is csinálta. A macskák ilyenek. Szerintem ez nem jelenti azt, hogy nem szeret.
2010. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogynem szeret!

Ugyanígy voltam, de rájöttem, hogy velem miért viselkedik így. Már kb. 1 éve velünk van a cicánk és eddig mindig a férjemmel aludt, kivéve a kezdeteket. Most, hogy a férjem szabin volt, én meg dolgoztam, a macska velem kezdett el újra aludni. Mivel a férjem nem hiányzott neki, mert itthon volt, én meg hiányoztam neki, mivel én még dolgoztam. Elhatároztam, hogy soha nem fogom azt gondolni, hogy a cicám jobban szereti a férjem, mint engem...

2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megnyugodtam.: D köszii a válaszokat.!:)
2010. dec. 29. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a papagájommal van így
2010. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

.Szia !

.Az én véleményem az,hogy nincs mindig kedve...

.Mert nekem is van egy macskám..és engem sem szeret anyira,mint az apukámat..

.Neki egyet dorombol és símúlj hozzá.. és megy is..

.De viszont hozzám nem.

.De minél többet fésüld (ne durván) ..

.És de add neki a legjobb kaját a kedvencét..

.És aztán sokat kedveskedj neki!

.A macskáknak se nicsen mindenkihez kedvük... csak akit úgy látnak,hogy legtöbbet foglakoznak vele.. azt nagyon szereti ő is ..

.Velem is ilyesmi bajok voltak.. csak neekm apukámmal csinál így..

.Remélem bevállik ;) :)

2010. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!