Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatorvos aztmondta, hogy...

Az állatorvos aztmondta, hogy nem szükséges a veszettség elleni oltás, mert a körzetünkben nem túl jellemző a veszettség. Beadassam-e mégis?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen állatorvos egész egyszerűen hülye. El kéne venni a diplomáját.
2010. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképpen.És járj másik állatorvoshoz.
2010. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg a macskák a 2. leggyakoribb terjesztők, bizonyos területeken -a rókák sikeres immunizálásának köszönhetően-az elsők. Nem igazán tartozik a "fölösleges" kategóriába az oltásuk.
2010. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
rendben. :) akkor ragaszkodni fogok hozzá.. én sem nagyon értettem. ráadásul neki abból semmi kára nem lenne és szerintem semilyen oltás nem fölösleges, maximum nem létszükségletű, de akkor minek találták volna ki, ha nem lenne szükséges?! köszönöm :)
2010. dec. 31. 13:40
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Elég buta vélemény egy szakembertől! A miénk rögtön javasolta, mikor mondtuk, hogy lejárunk majd vele sétálni ( lakásban tartott egyébként)
2010. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Kutyáknál a veszettség elleni védőoltás kötelező.

Szerintem is keress másik orvost.

2011. jan. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy hülye állatorvos. Nem igazi szakember, ha az állatoknak rosszat akar.. Vidd át a kartonod egy másik állatorvoshoz. Az ilyet ottkell hagyni a francba!
2011. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tibi1602 válasza:
100%
Szia szerinted ha nincs beoltva nem is kaphatja el mert azt mondta a doki?Sőt ha valami okból megharap valakit és kérik az oltási könyvet mit látnak benne?Aztán majd lehet a bírságot fizetned,és ott már hivatkozhatol az állatorvosra!Szerintem nem egy olyan nagy összeg és ideb sem sok,na meg persze nem véletlenül van benne a nevében hogy KÖTELEZŐ!
2011. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ha szobacica, akkor sok értelme nincs. De ha kiengeded, akkor persze nem árt. Egyébként meg ennyi erővel már akkor legalább ilyen fontos a FIP, vagy a leukózis elleni oltás.
2011. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát én a kombináltat akarom beadatni (3komp), a leukózist meg a veszettséget..
2011. jan. 2. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!