Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindent lepisil! Mit csináljak...

Mindent lepisil! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
még nincs ivartalanítva kislányom,anyagi okokból,ehónap végére tervezzük. de kezdek megőrülni tőle. mikor nem is tüzel,képes odajönni mellém és lepisilni ami talál! párszor fogtam már meg így,és mikor alomközelben volt,menetközben helyeztem át a trónusára,de hihetetlen,hogy hetente 2x lepisálja az ágyneműt,a többi napon meg a ruhákat! mikor idekerült azonnal szobatiszta lett,csak kb másfél hónapja tüzelget,de azóta elviselhetetlen...már büntettem,jutalmaztam,szidtam,tutujgattam,de nem elég... Mihez kezdjek vele addigis amíg nem lesz ivartalanítva? sima fekete házicicáról van szó.
2011. jan. 3. 06:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Miénkkel is ez volt a probléma. Eladtuk.
2011. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Kislányod????

"már büntettem,jutalmaztam,szidtam,tutujgattam,de nem elég"

na ez a baj! amúgy macskát nem nagyon lehetidomítgatni

2011. jan. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Most akkor a kislányod pisil le mindent vagy a macska? Vagy a kislányod egy macska????
2011. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Ne kötözködjetek már, én is kisfiamnak szólítom a rossz kis kandúromat, de azért van neve :)

Macskát valóban nemigen lehet idomítani bármire is, hűtlen, hálátlan, önző és önfejű állat... pont mint az ember :) Amit tehetsz, hogy folyton szemmel tartod, és amint kapargatni kezd valahol, vagy gyanús pózban ül le, rögtön felkapod és viszed az alomba. Büntetés meg jutalmzás nem használ, ha bünteted akkor nem fogja érteni miért, és aljas galád házicselédnek fog gondolni, ha meg jutalmazod, akkor úgy gondolja, hogy neked ez a dolgod, ebben semmi különös nincs, végre igazi hercegnőként bánsz vele, és kedves házicseléd leszel a szemében :)

2011. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is becézgettem az enyémet.Szerelmemnek kisfiamnak egyetlennek a legjobb pasinak a világon.Nincs is ezzel baj.Valahogy bírjátok ki amíg ki nem lesz ivartalanítva.Nincs 1-2 olyan szoba ahová be tudnátok rakni addig?A tiszta holmikra szoktak pisilni,úgyhogy az ágynemű azért durva. Kert nincs?
2011. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

se szoba se kert. szoba-konyha+viszonylag nagy előszoba,téglaház,negyedik emelet :( ajtók sincsenek,csak a konyhán,oda nem jár be,csak ha ott van valamelyikünk...

hihetetlen,de tegnap barátnőm csizmáját is lehugyálta,ahogy levette!%

2011. jan. 4. 13:47
 7/14 anonim ***** válasza:
xDD
2011. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
miért kellett lepontozni? ti is a szoba közepére pisiltek örömötökben, ha trollkodhattok vagy mi? -.-
2011. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A macskákról az a vélemény, hogy nem jelöli a területet. DE igen, most próbálja tudatosítani benned, hogy az övé a lakás. Az ivartalanítással meg fog szűnni. Esetleg olyankor jön elő újra, mint nálunk: hoztunk még egy cicát. Nem bántotta az első, de napokig spriccelgetett, főleg amiket én használtam És nőstény a lelkem, aminél még ritkább ez a fajta megnyilvánulás. Szerencsére észlelte, hogy nem lett mellőzve és abbahagyta.
2011. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nálunk is minden ivartalanított lánycica is spriccel hátrafelé. kinti benti egyaránt, csak úgy rezeg a farkuk.

bizony jelölnek nem is keveset.

a bbbüdös kedvenc kicsikém a férjem horgász cuccait és

a teszkós zsinóros szatyrot útálja, és szabályosan bosszúból lesuhintja őket.

az öreg töketlen kancim pedig ülve pisil a drága:))

2011. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!