Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet"megkérni", hogy ne...

Hogy lehet"megkérni", hogy ne doromboljon?

Figyelt kérdés

Persze ne úgy , hogy bántsam.

MIndig mellettem alszik, és nem tudok aludni amig dorombol...és amikor lefekszünk akkor utánna még mosakszik és oda bújik hozzám.Az egész befekvés után még 30-35perc mire elalszik.

Szeretem nagyon, meg minden.De azért jobb lenne.


2011. jan. 3. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. A cica, ha meg van elégedve, hangosan dorombol.
2011. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egyrészt azért, mert a tudomásom szerint ilyesmiről nem lehet leszoktatni a cicát. Másrészt azért, mert ő ezzel jelzi, ha boldog, elégedett, jól érzi magát, szeret téged, örül neked, de néha, ha valami baja is van, ezzel vigasztalja magát. Ne akart ezt tőle megtagadni!
2011. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem hozzá érni, ha már odafeküdt. Az enyém egy idő után abbahagyja, ha nem piszkálom. Ha véletlen hozzáér a könyököm akkor viszont újra rákezd. Am tudom milyen idegesítő tud lenni, ah fáradt az ember, de gondolj arra hogy szeret. Én is igyekszem erre gondolni:) Bár néha megunom és átrakom a fotelba, de lelkes és visszajön:)
2011. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát ha boldog akkor nem zavar.Szeretem Őt nagyon, csak néha már sok.Meg olyan hangosan dorombol.

KÖszönöm a válaszokat.

2011. jan. 3. 21:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is mindig vissza jön:)
2011. jan. 3. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyám horkol, de úgy hogy áthallatszik a másik szobában.

A dorombolásról se lehet leszoktatni a cicát, a kutyát meg a horkolásról.

Én már megszoktam, horkolásra szoktam elaludni. :-D

2011. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is folyton dorombol nekem az ágyban, és nem kell hogy hozzáérjek, csak úgy magától is.:) Imád velünk aludni és ennek így ad hangot, de engem nem zavar, sőt megnyugtat a dorombolás. Szerintem nem lehet erről leszoktatni, légy vele kicsit elnézőbb, szeretetből csinálja.:)
2011. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szeretem mikor este lefekvéskor odabújik hozzám és dorombol, és egyenesen imádok úgy kelni hogy a fejem mellett fekszik és "zörög" (persze nem hajnalban) már ezzel jobban indul nap, és feltölt energiával a szeretete. Olyan édes, mikor kinyitom a szeme rákezd, mert figyel, ha becsukom kicsit később abbahagyja, és ha kinyitom megint rákezd. Imádom.... :D
2011. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém amint befejezte a dorombolást, minden mozdulatánál pürrög egyet (ha fordul, ha zajt hall...). Egész éjjel. 3 éves, amióta velem van ezt csinálja. Nem sikerült róla leszoktatni, igaz nem is próbálkoztam vele mert nem lehet. Egyszerűen megszoktam, szerintem mást te sem tehetsz :)
2011. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bizonyított tény hogy a dorombolás nyugtató hatású az emberre. Engem is nagyon megnyugtat, és sokkal jobban alszom ha a fejemen dorombol a cica. :) Úgyhogy nekem szinte felfoghatatlan hogy valakit ez zavar. De hát nem baj ez, mindanniyan mások vagyunk. Sosem fog róla leszokni, max kizárhatod a szobádból ha már nagyon zavar. De szerintem ezt te sem akarod, mert a szavaidból kkiderül hogy nagyon szereted őt. :)
2011. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!