Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valószínű hogy seggbe lőtték...

Valószínű hogy seggbe lőtték a macskánkat és állandóan nyalogatja a sebét. Az jót tesz nki? El kell vinni ilyenkor állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
A hátsó lába felett van egy kissebb lyuk,körülötte a szőr is hiányzik.
2011. jan. 4. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen vidd el. orvoshoz.
2011. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Betadine-nal kezeljétek le neki. Jó, ha látja állatorvos is, a miénknek is volt ilyen (bár a doki szerint fennakadhatott valahol, nem lőtt seb volt), és kapott antibiotikum-injekciót az esetleges elfertőződés elkerülésére.
2011. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Uhh... hátőő.... Gratulálok! XD


Valószínűleg, nem hatolt mélyre a golyó, Viszont mindenféleképp meg kell nézetni állatorvossal! Amúgy, nem tudod benne van -e a golyó? Vagy hogy milyen nagy a lyuk?


Minden esetre kampó és kész! Vidd orvoshoz!

2011. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

vágd 1-szer falhoz marad 8 élete és egézséges lesz

(ezt nem gondolom komolyan, ha nagyon szereted vidd el orvoshoz kiveszik a töltényt és tölcsért tesznek a nyakához, hogy ne nyalogassa)

és mindenképpen kerítsd elő azt a szadistát aki iyet tett

2011. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvost!


A többi fennakadt a trágárság szűrőn...

2011. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha légpuskával lőttek bele akkor szerintem benne van még.

Kb 4 mm széles a lyuk, meg kezd begennyesedni neki. Elősször nem vettük észre, csak azt láttuk az első két napban, hogy alig eszik, meg köhécselt, meg szomorú colt, csak ült egymagában. Most vettem észre ahogy már nincs a seb körül szőr.

Állítólag az egyik szomszéd beszélt is valamit, hogy ha meglát náluk egy macskát akkor lelövi..

2011. jan. 4. 15:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! :O Gennyesedik is? :O Akkor tényleg orvos kéne! Nehogy jobban elfertőződjön! :( Szóval ha azt akarjátok, hogy túlélje, legkésőbb holnap doki! :S A szomszédnak, meg mondd meg jól a magadét! >:(
2011. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora patkány emberek vannak! Dögöljön meg a szomszédod! A macskát meg vigyétek orvoshoz! :(
2011. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
én nem vagyok orvos se b*uzi de mindeképpen meg kell mutatnod 1 állatorvosnak ha nem is csináll semmit azér nem fog pénzt kérni, hogy megnézze
2011. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ilyen emberek (?). Az én Rotweileremet például lefújták, és kiverték az egyik szemét a tápiószecsői elnyomott nemzetiségek, csak hogy a saját házamból 5 egyforma ablak közül pont azt az egyet vihessék el tokostól, ami elé ki volt kötve. Vagyis inkább hogy megmutassák, az én telkemen és házamban azt csinálnak, amit akarnak, le ne merjem mégegyszer zárni.

Értettem a szóból, és feladtam a szecsői objektumot, a kutyát meg odaadtam az első bennszülöttnek, aki kérte.


Később egy másik vadembertől hallottam, hogy a kutyát megették. Milyen morbid az élet: lehet, hogy pont annak adtam oda, amelyik kiverte a szemét, amikor az ablakunkat védte. Mindenesetre, nagyon félt tőle, amikor átvezettem hozzájuk, pedig a jelenlétemben addig mindenkivel jól kijött...

2011. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!