Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy cukorbeteg a...

Lehetséges hogy cukorbeteg a cicám?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve került hozzánk egy cica, nagyon szép volt akkor is nagydarab egészséges öreg kanmacska. Nyáron egy nap észrevettük hogy teljesen kitágult a pupillája és nem lát, ez a mai napig így van, van hogy jobban lát, de van mikor semmit. Ezenkívül nagyon sűrűn és nagyon sokat iszik. A bundája nagyon szép, és a cica is hatalmas. mi lehet a baja?
2011. jan. 4. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és nyár óta nem vittétek el orvoshoz?


inkább nem is mondok semmit...

2011. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy cukorbeteg,állatokkal is előfordul sajna.Barátnőm kutyája is inzulit kap minden nap.Vidd el orvoshoz,vegyenek tőle vért,és nézzék meg a vizeletét...
2011. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem vittük el orvoshoz mert azon kívül nincs semmi baja és már nagyon öreg macska
2011. jan. 4. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző voltam,el kell vinni,akármilyen öreg,és attól még mert más baja nincs.A cukorbetegség nem játék.Ha te cukorbeteg lennél,de más bajod nem lenne,akkor a szüleid ne is vigyenek orvoshoz ugye???!!!!
2011. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én elvinném, de nekem nincs rá pénzem, anyám meg túl spórolós ahhoz hogy elvigye.
2011. jan. 4. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Anyádnak nincs szíve...
2011. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem,ha beteg a macskám,inkább nem eszek,de elviszem orvoshoz,hiszen rám van utalva,nem tudja magát meggyógyítani...
2011. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző 2 vagyok,és nem keresek 100ezreket...
2011. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ez van sajnos,azért is kérdeztem itt hogy talán valaki tud mondani valamit, legalább sejtsük hogy mi a baja
2011. jan. 4. 16:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérj anyukádtól pénzt,mondván hogy másra kell,és gyűjtögess,utána vidd el dokihoz.Addig érdeklődd meg telefonon,hogy mennyi pénzt kell a dokinak adni.Remélem,hogy amit anyud csinál az számodra egy elrettentő példa lesz,és ha neked később lesz állatod,nem rajta fogsz spórolni.
2011. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!