Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adtatok már homeopátiás...

Adtatok már homeopátiás golyót a beteg cicátoknak?

Figyelt kérdés
hugyuti gyulladása van a cicámnak.véreset pisil és fáj neki.voltunk dokinál ő adott neki tegnap is és ma is antibiotikum injekciót.még nem látok rajta semmi javulást és nagyon aggódom érte!a doki azt mondta ha ez nem segít akkor veseköve van amit műteni kell!ez a műtét kb.40 ezerbe kerül amit nem tudok kifizetni(remélem nem fog kelleni)tehát arra gondoltam hogy veszek neki homeopátiás golyót,hátha segít(én csak ilyet veszek magamnak és a családnak,és nekem eddig mindig segített)csak nem tudom hogy kell adagolni egy kb 8 kg-os cicának.tudna valaki segíteni?
2011. jan. 6. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kéne még több injekció-gyógyszer?

Homeopátia ügyben itt érdeklődj:

[link]

Biztosan rövidesen válaszolnak kérdésedre!

Mielőbbi jobbulást!

2011. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Találtam egy oldalt olvasd el.Lehet használni.


[link]

2011. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!azt mondta a doki hogy ez a szuri amit ma kapott egy 2 heti antibiotikum adag.
2011. jan. 6. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt van ez is.Itt pont erre a betegségre vannak bogyók.


[link]


Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok!köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2011. jan. 7. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!