Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbízható állatorvos?

Megbízható állatorvos?

Figyelt kérdés
Cicám beteg, szeretném állatorvoshoz elvinni. Tudnátok-e ajánlani egy megbízhatót Budapesten (legjobb lenne Csepelen, nem szeretném nagyon messzire szállítani, amúgy is szobacica, kocsink meg nincs is!), aki nem csak ránéz és azt mondja 20ezer azzal, hogy majd elmúlik:(
2011. jan. 8. 19:23
 1/4 Holdtündér ***** válasza:

Én a Szentendrei úton tudok egyet. Hihetetlenül kedvesek és lelkesek.

Bogáncs állatorvosi rendelő. Nézz utánuk, van honlapjuk.

Én náluk voltam ivartalaníttatni a kandúrom, a múltkor meg tüzelni kezdett a nőstény cicám, felhívtam telefonon őket és elláttak jó tanácsokkal.

2011. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

V.ker. Belgrád rkpt. Belvárosi Állatorvosi Rendelő,becsületesek és az állatorvosokhoz képest nem drágák.

Csepelen is van állatorvos,a Táncsics M. úton,ha jól tudom,de nem minden esetben hallottam jót arról a helyről.

2011. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kisállattartók!

Ezúton szeretném Önöknek szívből ajánlani Budapesten, a XXII. kerületben található, Dr. Laczkó László által vezetett Budatétényi Állatkórházat (1223 Budapest, Rákóczi út 37.).

Magyar vizsla tulajdonos vagyok, Rudi nevű kutyusom életét, egy hónapig tartó áldozatos,

messzemenőkig figyelmes, profi munkájuk eredményeként, sikerült életmentő műtéttel és utókezelésekkel megmenteniük.

Külön megköszönöm Dr. Vári Zoltán önzetlen munkáját, valamint a kórházban dolgozó orvosok és asszisztensek figyelmét és támogatását, hiszen Ők is sokat segítettek abban, hogy kutyámnak könnyebb legyen a kezelések elviselése.

Ezt a levelet azért írtam, hogy minden kisállattartó bizalommal forduljon a fent említett kórház szakembereihez, akiknek az állatgyógyászat hivatás és mindent megtesznek azért, hogy „pácienseik” gyógyultan távozhassanak.

Gratulálok Dr. Laczkó Lászlónak kiváló állatkórházához és további sok sikert kívánok!

2011. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nàlunk Szigetszentmiklóson is nagyon nagyon dicsèrik Dr.Vàri Zoltàn àllatorvost.Csèpi út 27 szàm alatt van a rendelője.

Messzemenőleg meg vannak vele elègedve.

Lelkiismeretes becsületes


Lelkiismeretes orvos

2016. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!