Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Atkás? MIt vegyek rá?

Atkás? MIt vegyek rá?

Figyelt kérdés
A cicámnak a mellkasáig kihullt a szőre bár kicsit kezd visszajönni,elvileg atkás meg vmi varas kis pöttyök is vannak neki ahol ki hullt meg ahol nem.Állatorvost felénk nem igen találni aki normális. Úgyhogy gondoltam vennék neki vmit, mert kitudja menynire jön neki vissza. Valami atka ölő szert tud vki javasolni és mennyiért?
2011. jan. 9. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne ha látná egy orvos. ( láttatlanba még a doki se tud diagnosztizálni ) Te honnan tutod, pontosan, hogy télleg atkás?


Ám állatorvostól vagy állatpatikából lehet venni NEOSTOMOSAN ampullát. Az árát nem tudom most pontosan, de nem drága. Egy ampullát egy liter vízbe kell feloldani. Azzal jól át kell mosni, a fejétől ( vigyázz hogy a szemébe szájába ne kerüljön ) a farka végéig. Ezt nem szabad kiöblíteni, hanem bele kell szárítani.Ha a szájába került véletlenül akkor habzani kezd a szája. Baja nem lesz tőle, de kellemetlen. Vegyél annyi ampullát amennyit gondolsz, attól függ hány kilós állatra lesz.

Egy próbát megér, de én megmutatnám egy dokinak.

2011. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm =) onnan gondolom h atkás mert azok a pöttyök is lehet h attól vannak mert olvasgattam,mg a barátom anyja mondta h leht h az mert nekik is régen a kutyájuk az volt és hullott a szőre. am még kicsi szóval nem az a nagy bár egy éves lesz, de ezt a módszert kipróbálom köszi =)
2011. jan. 9. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
bőven lehet akár gomba is.Ha benti cica, talán nem mindegy, miféle bajjal együtt éltek.Cicás fórumokon // index pl.// biztosan tudnak orvost ajánlani, ha beírod, merre laksz.
2011. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11:06 vagyok.


Így lehet otthon félre kezelni az állatot. ( olvastam, hallottam, ismi mondta )

Én a helyedbe orvoshoz vinném, mert télleg lehet gombától is, és téged is megfertőz.

Az ampullát azért mertem ajánlani, mert ártani nem árt. Olyan mintha egy bolhaírtó cseppet raknál rá. ( mindenféle külső élősködőkre alkalmas )

Ám ha gombás akkor az ampulla semmit nem fog használni.

2011. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod helyben orvoshoz vinni,akkor legalább az interneten kérdezd meg orvostól,nagyon kedves a doktornő,hamar szokott válaszolni,és képet is csatolj.

Itt kérdezd meg:

[link]

2011. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi =) mindenkinek am eszembe sincs félre kezelni...
2011. jan. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!