Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki fogja nőni ezt a macskám...

Ki fogja nőni ezt a macskám vagy már így marad?

Figyelt kérdés
Kb fél éves fiú cica és folyton szopni akar. Az elején megelégedett a nadrágon kötözőjével, de egy jó ideje áttért a nyakamra, és úgy tűnik, hogy ez a végleges hely, nagyon szereti. Meg szoktam fogni a kezeit, hogy ne karmolja össze a nyakam, de így is sikerül 9sszekarmolásznia elég rendesen. Minden nap meg kell szoptatnom, különben kezelhetetlen, addig mászik rám, míg meg nem kapja amit akar, olyan mint a mágnes ilyenkor. Lehet, hogy már elején nem kellett volna neki engednem, de annyira extázisba közben, hogy egyszerűen nem tudok nemet mondani neki, a szemei beszűkülnek, látszik, hogy egy másik dimenzióban jár ilyenkor.
2011. jan. 9. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
az enyém ugyanilyen :D:D nagyon pici volt mikor megkaptam és azóta szopja a karom :D ugyanúgy mint neked :) de szerintem ne hagyd hogy a nyakad, még kiszívja :D jaa azóta már 2 éves, és megmaradt a szokása de már nem olyan gyakori :)
2011. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
ez aranyos :D de szerintem ha nem hagyod neki, akkor egy idő után abbahagyja, ne hagyd hogy ilyenkor karmolásszon, menj el tőle, vagy adj neki valami játékot
2011. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Talán nagyon hamar lett leválasztva és Anyakomplexusa van!Vidd e pcihiáterhez mert depis felnőtt lessz belőle.Legjobb ha már ma az ügyeletre elviszed!(Had röhögjenek egy jót azok is ha már dolgozniuk kell!)
2011. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is volt ilyen macskám, hamar lett elválasztva, nyolc évesen is szopott, pl a pulcsimat, ujjamat. Aranyos dolog, végülis, csak sajnáltam, hogy ez ennyire benne maradt egész életében. Azóta nagyon figyelek, hogy ne hozzak el állatot korán, akkor sem, ha erőltetik, mert meg akarnak tőle szabadulni.
2011. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
amugy a macskának miota van keze??
2011. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, az enyémnek kis kezecskéje van, meg kis ujjacskái....

8 évesen is szopott, az már nem semmi, azt hiszem akkor megmarad a szokás :) Azt én is tudom, hogy azért csinálják, mert korán lettek elválasztva, vásárból hoztam, dobozos cica volt, nem tudom mikor lett elválasztva. Nekem is szokta néha a karomat, de 98százalékban inkább a nyakamat. Annyira szereti csinálni, nem akarom tőle elvenni ezt a boldogságot, hadd legyen boldog! De próbálom csökkenteni az időt, odébb lökni, csak kicsit engedni, megpróbálok elkezdeni vele játszani, hátha, bár elég extázisban szokott lenni, sokszor addig csinálja, míg el nem alszik :)

2011. jan. 9. 17:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem én pontoztam le a válaszokat, 0ról felvittem 21százalékra :S
2011. jan. 9. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok én se értem ki pontoztgatott le minket, egyébként ez a macskapszihiáter túlzás! :D:D az enyém nem lett depis...
2011. jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!