Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nincs Royal Canin Kitten...

Nincs Royal Canin Kitten alutasakos eledel a boltban, most melyiket vegyem helyette?

Figyelt kérdés
Cicáim Royal Canin Kitten alutasakosat szoktak kapni, de az állateledelesnél most elfogyott. Az eladó azt mondta nem tudja megmondani mikor lesz legközelebb. De valamit mégis csak enniük kell! Junior kajában a következő ott a választék: Multifit, Vitakraft, Whiskas, meg valami 89 Ft-os. Szárazat vettem, de az alutasakosat is követelik. Ti melyiket választanátok?
2011. jan. 10. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, akkor rendelj tőlük, ingyen kiszállítják;)

[link]

2011. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De sajnos nem pesti vagyok! :(
2011. jan. 10. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is hiány van belőle mindig. Én néha szoktam rendelni a webkutyától, legutóbb is ingyen hozták le vidékre. Egy próbát megér, ráadásul RC-nál jobbakat is lehet rendelni.

Fanni

2011. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A whiskas supreme-nek azt hiszem kicsivel magasabb a hústartalma mint a többinek, de a helyedben inkább főznék nekik egy kis csirkehusit! :)
2011. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!