Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valakinek csinált már ilyet a...

Valakinek csinált már ilyet a macskája?

Figyelt kérdés
Tegnap este elkezdett nyivákolni,és kapkodta a levegőt,lihegett.Kb fél percig,de frászt kaptunk,hívtuk a dokit,de nem vette fel,este 10 volt.Ma elvisszük délután,de addig is,ha valakinek van valami tapasztalata erről,azt szívesen venném.köszi
2011. jan. 10. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám akkor csinált ilyet, amikor elkapta a macskanáthát. Nehezen lélegzett, folyt az orra, prüszkölt és néha olyan volt, mintha sípoló hangot adott volna a tüdeje. Ne várjatok vele sokáig, mert ha nem lesz időben kikezelve, akkor komolyabb baja is lehet. 1-2 szuri, és nem lesz semmi baja. Pár napig még lehet kába lesz, de másnapra már jobban szoktak lenni.
2011. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni,hogy 1 hónapja tüdőgyulladása lett,pedig szobacica,5 napig infúziót ,szurikat kapott,meggyógyult rendben is volt,és tegnap még amellé,hogy lihegett a nyála is fojt.Arra is gondoltunk,hogy van egy "terrorista" 2 éves kandúrunk,aki bár játékbűl de néha leveri szegényt,ő meg olyan jámbor,hogy nem bántja.Lehet,kicsit ki van idegileg készülve...
2011. jan. 10. 12:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ,délután mindenképp elvisszük dokihoz,nem szoktam itt kérdéseket feltenni,csak meg akartam nyugodni,hogy amíg ülök a munkahelyemen,addig is meg tudjak valamit erről...
2011. jan. 10. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Na mi van a cicussal? Kiderült mi a baja? Amúgy ha tüdőgyulladása volt, akkor lehet kiújult nála. Első válaszoló voltam:)
2011. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy az ijedtség okozta ezt nála.
2011. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta,hogy valószínüleg mini epilepsziás rohama volt a cicának.Előtte jellemző a macskákra,hogy agresszívabbak,idegesebbek,na mármost az egyébként jámbora cicánk aznap leverte 2 másik társát.És nagyon érdekes,mondta a doki,hogy ugyanabban az időben egy másik macska is produkált ilyen rohamot.És egyébként nagyon ritka macskáknál az epilepszia,inkább kutyákra jellemző.Ez a napfogyatkozás ami volt nemrég,nagyon megzavarta az állatokat,tegnap tele volt a rendelő,őrültek háza volt,ilyen-olyan rosszullétekkel vitték a kedvenceiket a gazdik.Az állatok nagyon érzékenyek a rezgésekre...
2011. jan. 11. 10:45
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszi,hogy írtál...:)
2011. jan. 11. 10:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megosztottad velünk. Nagyon érdekes eset.
2011. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!