Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fázott a cicám mit csinálj...

Meg fázott a cicám mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
mit adjak neki??? folyik az orra... nem akarok az orvoshoz rohangálni... nektek már fázott meg??? c vitamint vagy mit adjak neki?
2011. jan. 10. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
méghogy emberi gyógyszert adni macskának!.. ne már! .. vidd el orvoshoz.. emberit ne adj neki tök más mennyiség meg lehet h más összetétel is kell ahhoz hogy jól hasson..
2011. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Plüssmacska való neked, nem élő állat, mert nem vagy képes felelősséget vállalni. A macskád macskanáthában szenved, amit ha most túl is él, egy életre elvágja az immunrendszerét és a legkisebb betegségbe bele fog pusztulni. Nem oltattad be. Gratulálok, "gazdi"...

Ja, hogy most se akarsz akarsz orvoshoz rohangálni? Én kérek elnézést.

2011. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Vajon amikor kicsi voltál és beteg, anyukád is úgy gondolkozott,hogy nem akar veled orvoshoz rohangálni...?
2011. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólóknak!!!

Vidd el gyorsan orvoshoz, ha azt akarod hogy a cicád meggyógyuljon és egészséges maradjon! (=

2011. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Na, akkor adok egy normális választ, ha a sok hülye erre nem képes, tisztelet a vajmi kevés kivételnek.


Ez macskanátha, és ahogy valaki írta, a cica bele is pusztulhat. Ez ugyan nem szentírás, de megeshet, sajnos. Orvoshoz kell vinni. Ne adj neki semmit, többet ártasz, mint használsz. Antibiotikumra lesz szüksége. Anyagilag mennyire tudnál fedezni egy állatorvost? Kinti cica, vagy kinti-benti?

2011. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kapott oltást.... nem is egyet.... már többször volt beteg..

kinti benti cica.... és köszönöm az utolsónak...

2011. jan. 11. 17:45
 7/7 anonim válasza:

Én is csak az állatorvost tudom javasolni.

C vitamint felesleges adni neki, míg az embernek vitamin az aszkorbinsav, mert előállítani a szervezetünk nem képes, addig a cica megtermeli magának az aszkorbinsavat, tehát ez a vegyület neki nem vitamin, az ő szervezete elő tudja állítani.

2011. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!