Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne kideíteni a...

Hogyan lehetne kideíteni a cicám körülbelüli korát?

Figyelt kérdés

Nem életbevágó dolog, de engem nagyon zavar időnként, hogy nem tudom, hány éves.


Fekete kandúr, kóbor volt és sérülten jött hozzánk, befogadtuk. Így fogalmam sincs:S. Már akkor is kifejlett, felnőtt kandúr volt, mikor 4 és fél éve hozzánk került.


Anyukám szerint elég idős már.

Tiszta fekete a bundája, de az utóbbi 1,5 évben felfedezek benne egyre több fehér szálat is.


Van valami mód a kora megsaccolására?

Hány évig élnek a macskák átlagosan?


2011. jan. 10. 22:36
 1/3 A kérdező kommentje:
*kideríteni
2011. jan. 10. 22:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb viszitek állatorvoshoz oltatni, pár másodperc alatt meg tudja állapítani a fogaiból. A macskák nagyon hosszú ideig is elélhetnek, akár 15 év felett is.
2011. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi:). Igazából pont ezért foglalkoztat a kora... nagyon szeretem, és remélem, még sok évig velünk marad...


Akkor meg fogom kérdezni az orvost, hátha meg tudja körülbelülre mondani.

2011. jan. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!